42. Bělka, 70. Bělka, 76. Ptáček

Menšl - Duben (88. Vicany), Ptáček, Prorok, Píša J. - Škvrňák (77. Jelínek), Haken, Podlipný (64. Pražák), Kafka (82. Jílek) - Bělka, Homolka Swaczyna - Chmelík (6. Khun),Goll, Tolda, Pfeifer - Fiedler, Nejman, Srkal (77.Pšenička), Belák - Rojšl, Metzner (59.Kratěna),

35. Podlipný, 75. Pražák 18.Belák,59.Khun,64.Fiedler

Petr Silbernágl (trenér mužstva): (domácí):
Dnes to byl z naší strany festival neproměněných šancí. Hosté mohli jít do vedení, když po rychlém brejku trefili tyč. Nám se dařilo vytvářet si šance, srovnali jsme i na tyče, ale ta koncovka. Prosadili jsme se po rohu až těsně před přestávkou, když se trefil Bělka. Pojistku v podobě druhého gólu přidal opět Bělka po chytré střele z hranice vápna. Mohl dát i hattrick. Brankář však jeho penaltu vyrazil k Ptáčkovi, který završil konečné skóre utkání na 3:0. Hráče chválím za nasazení a bojovnost.

Nejman O.-trenér (hosté):
Na podmáčeném terénu jsme začali dobře, kombinovali, a vyústěním toho byla tyč nastřelená Rojšlem. Poté jsme se nechali zbytečně zatlačit, první branka padla ve 41.min. po nedohrané standartní situaci. Druhý poločas začal jakýmsi pokusem o vyrovnání, ale k tomu chyběl větší pohyb a tlak do vápna. Po odskočení Vysoké o dvě branky se už řešil jen rozdíl skóre. Přísnější měřítko snesou Belák a Fiedler. Domácí vyhráli zaslouženě. Černou sérii musíme zlomit v dalším domácím utkání.