22. Jilemnický, 47. Kořínek, 52. Mládek, 56. Kořínek

Klofanda - Huňák, Němeček, Hrůša - Fidra (77. Štěpánek), Jiroutek (80. Veverka), Semelka, Jilemnický (72. Franc), Kulič - Mládek, Kořínek Jaška (88. Šenkýř) - Effenberk, Fišer, Ulrych (73. Štěpán), Hašek, Polák, Čopík, Jirásek, Mikušík, Hájek (62. Hubáček), Žid.

- 22. Fišer, 62. Hájek, 77. Žid

Nun Martin, trenér (domácí):
Hosté se první poločas představili jako rovnocenný soupeř, hlavně v bojovnosti a pohybu na hřišti. Po rozmluvě v kabině se naše hra změnila a na hřišti jsme předváděli kvalitní fotbal, který snese přísnější měřítka. Jsem rád že jsme udrželi nulu a zvládli vložené kolo.

Milan Petřík, trenér (hosté):
V kombinované sestavě (dovolené, zaměstnání) jsme s favoritem sehráli velmi solidní první poločas. Bohužel hned v úvodu 2. půle jsme hloupými chybami domácím umožnili vstřelit dvě rychlé branky a ti tak zaslouženě zvítězili. Kromě neodpískané evidentní penaltové ruky za stavu 4:0 bych rád pochválil výkon rozhodčích, ale zároveň bych si dovolil nesouhlasit s "veličenstvem KFS" o vhodnosti vloženého kola v tomto termínu...