9. Říha; 15. Simon; 53. Brich; 68. Simon 72. Čáp

Baláž; Moravec (72. Jimmy); Ropmpotl; Kábrt; Punar; Simon; Vejprava; Brich (68. Pípek); Vrabec; Malý; Říha (77. Jeníček) Martínek J.; Škoda; Bárta; Koval; Hundák (60. Vejman); Hála (60. Fireš); Gross; Hlava (85. Máslo); Martínek T.; Petrů; Čáp (85. Štelzig)

bez karet bez karet

Michal Malý, vedoucí mužstva (domácí):
Zajímavé utkání kdy jsme byli po celé utkání lepším týmem. Hosté hrozili z rychlých protiútoků. Za stavu 2 : 0 hosté neproměnili správně nařízený pokutový kop a zápas mohl být úplně jiný... Utkání zkušeně odřídili všichni rozhodčí.

Hanuš Robert, trenér (hosté):
Vstup do zápasu jako vždy tragický, po 15. minutách jsme prohrávali o dvě branky. Následně jsme nedali pokutový kop a neproměnili řadu šancí v první půli - bohužel nás trápí koncovka. Po zbytek zápasu Náchod hru kontroloval a jeho vítězství je zasloužené. Ani nepamatuji, kdy jsme naplno bodovali, snad se nám to podaří v posledním zápase doma s Týništěm.