25., 73. Havrda, 28. Ibrmajer, 81. Erber 35. Rejl, 46. Kancok

Moník - Mottl, Lán, Ibrmajer, Šolc - Erber, Linhart (85. Feko), Hloušek, Horák - Derner, Havrda (87. Vrátný) Švejdar - Turner, Holubec, Kozák (78. Wimmer), Kancok - Navrátil, Ficner, Groer, Kučera (46. Šulitka) - Rejl, Doubic

63. Linhart, 83. Horák 27. Ficner, 51. Turner, 83. Kancok

Josef Pleskot, trenér (domácí):
Jsem rád , že jsme zakončili výsledkovou mizérií vítězstvím a dostali se na 26 bodů, čímž jsme vytvořili klub.rekord v počtu získaných podzimních bodů za působení v soutěži. Do utkání jsme vstoupili s odhodláním vstřelit brzo branku, což se nám povedlo a vzápětí přidali druhou. Jenže hosté v úvodu druhé půle vyrovnali, což nás dost zaskočilo a trvalo dlouho, než jsme dostali soupeře pod tlak a vstřelili zaslouženě třetí resp.čtvrtou branku. Chválím celý kolektiv za touhu po vítězství.

Realizační tým MFK Trutnov (hosté):
První poločas byl zcela v režii domácích a za poločasový stav 2:1 můžeme být rádi. Druhá půle nabídla jiný obraz hry. Ve 47. minutě jsem srovnali po standartní situaci. Poté jsme neproměnili tisíciprocentní šanci, kdy jsme šli dva na domácího brankáře. Postupem času nás domácí opět přitlačili před naši branku, vstřelili dva góly, na které jsme již nedokázali odpovědět.