20. Jakoubek 24 + 90(Penalta)Míč, 63. Krejčík, 73. Jeřábek D.

Zítko - Janouch, Rodr, Kosina, Polák D. - Pištora, Valeš(76. Lorenz), Šmucer(66. Filcsák), Brož, Horák L.(71. Petružálek), Jakoubek Koščál - Chlum(66.Babič), Míč, Punner(74. Hamrozi), Gaszi - Jeřábek J., Kracík, Tryzna(54. Prokeš), Adolf, Jeřábek D., Krejčík(86. Tušiak)

83. Babič

Vedouí Mužstva Šmucer Pavel (domácí):
Hostující mužstvo mělo více vůle po vítězství a zalouženě vyhrálo.

Jan Jelínek - trenér (hosté):
Od úvodních minut jsme domácím hráčům nedávali prostor, a svým důrazným napadáním jejich rozehrávky, jsme si vytvářeli brankové příležitosti, zejména D.Jeřábek zazdil tři obrovské. A jak to již bývá -nedáš dostaneš- Jakoubek z trestňáku dal na 1:0. Ovšem již o tři minuty po centru Kracíka srovnal na 1:1 Míč. Ve druhé půli byla naše obranná hra nepropustná, a jelikož obrana domácích byla k neudržení, byli jsme to my, kdo dával góly. Překvapivé, ale naprosto zasloužené vítězství.