Beránek-Matoušek-Odehnal-Vodák-Dostál-Rosulek-Denk-Schejbal-Zvolánek(58.Javůrek)-Pára-Hůlka. Průcha K.-Novotný-Strýhal-Šimůnek Jiří-Šimůnek Martin-Svěcený(64.Špaček-77.Hrubeš-88.Pařízek-90.Václavik)-Soumar-Kyral-Kohout-Batelka Michal-Batelka Jan.

39.Odehnal 0
0 0

Michal Sobotka (domácí):
Co k dnešnímu zápasu dodat.Fotbal nemá logiku,celý druhý poločas hrajeme na půlce hostů.a nedáme ani jeden gól.Akorát můžeme poděkovat za postup do skupiny o postup a klidné jaro pro náš tým,díky týmu Chlumce.

Průcha Jaromír-vedoucí mužstva (hosté):
Věděli jsme o co hrajeme. První poločas byl v naší režii. Gól Soumara byl jenom zákonité vyústění naší převahy. V druhém poločase nám začali docházet síly, ale po jednom uniku Svěceného, Soumar zvýšil na 2:0 Domácí se snažili s utkáním něco udělat, ale proti byl náš brankář Průcha K. Utkání jsme dovedli do vítězného konce. Nezbývá mi nic jiného než všem klukům poděkovat. Další výzva čeká na jaře