Ondráček - Ruprich, Holub (K), Müller (82. Emlar L.), Horák (46. Valášek) - Klouček, Čenovský (75. Častvaj), Bano, Knap - Kilevník (63. Böhm), Korenčík Rolejček – Mlynář, Klapal, Kaplan, Šrámek – Říha, Krupka (69. Marek), Kvasnička (57. Plocek), Cvejn (25. Novák) – Klouda, Hašek

62. Bano, 80. Častvaj, 89. Ondráček 38. Říha, 56. Mlynář, 62. Krupka
0

Roman Kyral, trenér FK Jaroměř (domácí):
Dnes jsme měli špatný vstup do zápasu a po 30ti minutách jsme zaslouženě prohrávali. Ve 40. minutě se nám povedla pěkná akce po pravé straně a Horák snížil, a hned minutu nato bylo vyrovnáno. Vstup do 2. poločasu byl z naší strany o mnoho lepší a otočili jsme zápas v náš prospěch. Závěr zápasu jsme v úmorném vedru ubojovali silou vůle, za což bych chtěl klukům poděkovat a smeknout před nimi.

Pavel Krupka - trenér (hosté):
Začali jsme výborně. Hned v první minutě jsme měli kopat penaltu a hrát proti 10, ale jen rozhodčí Dujsík to neviděl. Pak jsme vedli 2:0, ale ani to nestačilo. Domácí snížili a po faulu na našeho hráče domácí vyrovnali. Ve druhé půli šli domácí lacině do vedení. Na konci utkání jsme bohužel 3x selhali ve 100% šancích. Dnes jsme při vší úctě k soupeři 3 body ztratili a velkou měrou se na tom podílel "rozhodčí" Dujsík.