( 1 : 0 )
8. Bendig G., 49. Lang

Šebesta - Kotouček, Linder, Páter, Lang - Sajvera (Bendig J.), Jarotek L. (80. Kašpar), Šmíd, Vik, Jindra J. - Bendig G. (58. Neppl) Dousek - Přívratský, Vyhnánek, Wimmer, Kancok - Tůma (74. Hodbod), Groer, Ficner, Doubic - Rejl (72. Vošanovič), Starý (65. Brutovský)

Ondřej Kolář - trenér (domácí):
Družstvo Trutnova se skládá převážně z mladých hráčů a tak jsme vsadili po celé utkání na konsolidovaný blok a větší zkušenost našich hráčů. V prvním poločase se z šancí na obou stranách ujala pouze gólová akce Bendiga. Na začátku druhé půle se nám podařilo z nacvičené standartní situace odskočit na 2:0. Po zbytek zápasu jsme soupeře nepustili do žádné větší šance a vítězství si pohlídali. Pochvalu zaslouží trojice rozhodčích.

Realizační tým MFK Trutnov (hosté):
V Novém Hradci jsme chtěli navázat na výkon a především tříbodový zisk z minulého týdne. Bohužel jsme ale velmi brzy inkasovali, Hradec se zatáhl a my byli nuceni hrát do plných. Domácí hrozili z brejků a my jsme nebyli schopni naši převahu přetavit v gól. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu – domácí velmi brzo vstřelili branku a my jsme nedokázali najít recept, jak skórovat. Předvedli jsme velmi slabý výkon a zápasem jsme se doslova protrápili.