1:1
( 1 : 1 )
(7:8)
10.Mikušík 42.Havlíček

Matějů Jiří - Hrabar Patrik (K) , Eimann Daniel (67. Zilvar Adam ) , Effenberk Jiří , Malý Vítězslav , Jirásek Milan , Gerža Lukáš , Dědeček Roman (82. Majer Marcel), Valášek Martin , Mikušík Jakub , Krahulec Pavel : Kobos Petr (K) - Bárta Petr , Škoda David ,Havlíček Karel , Hála David , Kováčik Milan, Barták Marek, Petrů David , Srkal Marek , Martínek Tomáš(79. Čáp Kristián) , Vejman Dominik ( 61. Poláček David)

44. Effenberk Jiří

O.Hulc, člen býboru (domácí):
Ve 25. minutě jsme mohli po jasných šancích vést 4 : 0, ale chyběly centimetry. Fotbal nemá logiku, takže se Kostelci podařilo jedinou krásnou ranou na bránu vyrovnat. Druhý poločas byl vyrovnanější, přesto jsme mohli po další promarněné šanci v 88. minutě vyhrát. Penalty jsou loterie. Děkujeme hráčům za velmi dobrý výkon a obětavost po jednom z nejlepších utkání sezóny.

Josef Macek, vedoucí mužstva (hosté):
Aktivní domácí si za první poločas zasloužili vést 3:0, nicméně řadu šancí neproměnili. V závěru prvního poločasu jsme vyrovnali povedenou ranou nestárnoucího K. Havlíčka. Ve druhé půli branka nepadla a v nekonečných pokutových kopech jsme šťastně urvali druhý bod.