45.Šrám, 56.Lánský, 60.Hrnčíř 18.Kitler, 73.Wilke

Gall - Zejfart, Kazda, Černý K., Blažek - Šrám (66.Holomba), Loner, Topič, Lánský (90.Šorm M.), Hrnčíř - Odvárko Drahorád - Šprinc, Hušek (13.Kitler), Rolník, Wilke, Šimon, Novák, Svoboda, Němeček, Růžička (66.Hečko), Michálek

85.Kazda, 89.Odvárko, 90.Šorm 76.Šprinc, 85.Kitler, 89.Šimon

O.Velich (domácí):
První poločas se nám herně moc nepovedl. Byli jsme pasivní, pomalí a bez správného nasazení. Po přestávce jsme se vrátili k naší poctivé, nápadité hře a rázem to bylo o dvě branky. Bohužel jsme opět trochu ustoupili od aktivní hry a soupeři se podařilo zápas ještě zdramatizovat. Vítězství nad pracovitým a poctivým týmem si však velice vážíme.

trenér :Jindřich Kitler (hosté):
Dnes můžu smeknout poklonu všem hráčům,kteří dnes s námi jeli a odvedli maximum.Zlom byl před poločasem kdy domácí snížili na 1:1 s ofsajdu.Druhou půli jsme ztratili na deset minut koncentraci a bylo to o dvě branky.A nevzdali jsme to a hráli až do konce.Remíza by byla spravedlivá.