Novotný,- Hejcman, Dvořák, Šoufek, Khol,- Říha (46.Kubišta), Vávra (84.Sedláček), Trutnovský, Brzek,- Havlíček, Dítě. Krejčí T. - Etflaiš, Franc, Krejčí D., Freiberg (46. Valc, 90. Ninger) - Horký, Jareš, Groh, Luňák - Brokeš, Papík (45. Libřický)

71. Dvořák 39. Papík, 89. Horký
0 0

Libor Tobišek, trenér (domácí):
Další prohrané utkání po našich hrubých chybách a tak hosté si odvezli zasloužené 3 body

Jiří Blecha, trenér (hosté):
V prvním poločase jsme domácí prakticky k ničemu nepustili. Ve druhém poločase jsme pokračovali v aktivní hře a ujali se po zásluze vedení 2 : 0, které jsme dokázali ztratit během dvou minut, kdy jsme si mysleli, že už vítězství máme v kapse. Naštěstí nás vyrovnání nepoložilo a ihned jsme si vedení vzali zpět. I přes dvouminutový "zkrat" musím všem hráčům poděkovat za předvedené výkony podložené nesmírnou bojovností a obětavostí.