58. Tomeš Michal 61. Kadavý Martin 84. Čiháček Michal (Baše Lukáš)

Švorc- Gajda, Hartman, Poláček, Rýznar M.- Kubec(Tomeš),Kadavý F.,Schod R.,Rýznar T.(59.Rychtera),Scod Z., Kadavý M. Frynta David - Havel Tomáš (70. Hlavsa), Kozák, Slánský, Krajňák (56. Hrudík) - Rezek, Tomášek Jan, Čiháček, Ježek - Baše Lukáš, Jančura

66. Schod R. 79. Gajda 30. Jančura 52. Krajňák

M.Kadavý - trenér (domácí):
Vyrovnaný 1.poločas, fotbal, nic moc. Nástup do druhého vyšel nám,z několika šancí jsme dokázali dvě proměnit a hosté začali hrát vabank. Snížili na 2:1 a nechybělo moc aby dokázali vyrovnat. Na podzim jsme byli jasně lepším týmem bez jediného bodu, dnes máme tři a o tolik jsme lepší nebyli, inu fotbal.

Šnajdr Martin, trenér (hosté):
První poločas byl z obou stran vyrovnaný, hra byla neurovnaná. Zaspali jsme začátek druhého poločasu a domácí nás ze standartek dvěmi slepenými brankami potrestali. Až poté jsme se vrátili do hry, ale snížení na 1:2 přišlo už pozdě.