13. , 53.,91. Semerák , 41.Mucha, 11. Šolc 33. Kronoška , 65.- Kiss , 76. Jákl , 85. Hendrych , 89. Kubelka

Gasinski - Kudláček , Vik ,Styrczula,Hauschke - Semerák , Jandík , Klapkovský , Osiecki(63.Bergmann) - Mucha(88.Duno vský) , Šolc(73.Kollert) Jákl - Pátý (46. Kiss), Kubelka , Hažer , Pátý M. , Krkonoška , Melichárek(40.Hradecký) , Schneider(63. Jákl. J.) , Jákl M. (46.Hendrych), Kubelka , Žaba(82. Forman)

46. Kudláček , 70. Vik 12. Krkonoška , 71. Hendrych

Klimeš Karel - předseda oddílu (domácí):
Utkání bohaté na branky příznivě vyšlo pro nás.

Jan Stolín - trenér (hosté):
Náš první poločas byl tragický a proto jsme ho prohráli 1-4.Do druhého poločasu jsme provedli změny v sestavě a chtěli výsledek změnit. Bohužel vlastním golem jsme prohrávali 1-5.Tento gol nás nakopl k stíhací jízdě a v 90 min. jsme vyrovnali na 5-5.Pro nás bohužel soupeř v nastaveném čase střelil vítěznou branku.