14. Knap Pavel
8. Nosek Luboš
88. Machačka Ondřej

Pavel Korec (domácí):
Na velmi těžkém terénu jsme vybojovali cenný bod, 1.pol. jsme se vyrovnali lépe s terénem než hosté,hráli jsme dobře,ale paradoxně jsme prohrávali 0:1,když odražený míč parádně trefil Kulina ze 40ti metrů.Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním tento stav zvrátit,hráli více na riziko,čehož hosté využívali k rychlím brejkům a mohli tak skóre navýšit,ale výborně chytající Pelc nás podržel a nakonec se nám vyrovnat před koncem podařilo,penalty už jsou loterie.Díky za povedený podzim všem hráčům.

Kraus, vedoucí mužstva (hosté):
Těžký terén kombinačnímu fotbalu nepřál. Obě mužstva proto praktikovala hru dlouhých nákopů. My jsme šli ve 14. minutě do vedení střelou Kuliny, za tohoto stavu jsme také odcházeli do šaten. V druhé půli se domácí snažili o vyrovnání a nám se tak naskytli možnosti brejků. Bohužel proti nám stál v brance domácích vynikající Pelc, který své mužstvo podržel. V závěru se domácím podařilo vyrovnat a tak přišli na řadu penalty, v kterých jsme tentokrát byli lepší a získali tak dva body.