Frynta - Kubíček, Kozák, Tetřev (73. Havel Tomáš), Kupka (80. Borecký) - Krajňák, Čiháček, Hlavsa (46. Rezek), Ježek - Slánský - Baše (80. Schejbal) Heřman - Štěrba, Vlach, Krykorka (70. Mizerík), Vašátko (67. Štajer), Zbořil, Heglas, Zeman, Sochor, Vlkanova, Majer

2 3
0 0

David Horký, vedoucí mužstva ČM (domácí):
Po nekonečně dlouhé zimní přípravě jsme v prvním mistrovském zápase přivítali vedoucí celek tabulky z Třebše. Již ve 3. minutě se hrubě nedohodla obrana s brankářem a prohrávali jsme 0:1. Do konce prvního poločasu mohla padnout další branka na obou stranách, ale buď byly proti brankáři nebo se střely nevešly mezi tři tyče. Na 1:1 vyrovnal Ježek, který se trefil přímo z rohu! Pak však přišlo smrtících sedm minut, během kterých Třebeš vstřelila tři branky a rozhodla zápas. Na konečných 2:4 snížil deset minut před koncem Ježek, který proměnil penaltu, kterou si sám vybojoval. Hráči se nemusí za výkon stydět, na hřišti bojovali až do závěrečného hvizdu. Příští sobotu přivítáme opět doma v derby béčko Dobrušky.