Hottmar - Fof, Nývlt, Matějček, Zemek - Korenčík,Mochan, Melichárek, Čížek - Koutník, Bednář, střídali Dočekal, L.Černý Maur - Voráček, Darebník, Vítek, Srubjan - Vít, Čopík, L.Zákravský, P.Zákravský - Růžička, Vávra, střídali Lelek, A.Darebník

0 0
0 0

Ladislav Obst, sekretář Smiřic: (domácí):
"Zápas se hrál za úmorného vedra. V prvním poločase obě mužstva předváděla útočný fotbal, který se líbil početné divácké návštěvě. Hosté zahrozili ve 20.min střelou z pravé strany a tvrdou střelu vyrazil opět výborný brankář Hottmar. Smiřice se ve 30.min. po pěkné akci Melichárka, který kolmou přihrávkou našel Čížka, ujaly vedení na 1:0. Hosté ke konci poločasu několikrát vystřelili na naší branku, ale vše zlikvidoval domácí brankář. Ve druhém poločase hosté přidali na důrazu a po rohovém kopu vyrovnali hlavou Voráčka na 1: 1. Když už se zdálo, že obě mužstva se spokojí s remízou, v 80.min. nařídil rozhodčí Janeček velmi přísný, pro některé diváky až nepochopitelný, pokutový kop a hosté šli do vedení 1 : 2. Do konce zápasu chybělo několik minut a hráči Smiřic podnikli poslední útok a po milimetrové přihrávce Bednáře na nabíhajícího Melichárka, se Smiřice radovaly z vyrovnávací branky. Poté následovaly pokutové kopy, kde se štěstí přiklonilo na stranu hostů a Smiřice prohrály 2 : 4. Obě mužstva nastupovala v neúplných sestavách. Smiřice představily novou posilu do útoku hráče Bednáře, který přišel na přestup z Litomyšle. V sestavě se také představil dorostenec Černý a dále je v jednání několik hráčů. Nové Město nehlásí žádné posily. Mužstvo doplnili dorostenci a z kádru, který vykopal I.A třídu, nikdo neodešel."