6.8.63.Klouda, 71.73.Ujec 44.vlastní .branka 49.Rychecký, 87.Loner

Tošovský - Novotný (70. Libřický), Sýkora, Homoláč, Kocián - Řehounek (46. Pospíšil), Černý, Jiřík, Friedl - Klouda (80. Mádlo), Ujec (85. Adlaf). Božič- Velich, Blažek, Berger,(65.Jezbera) Wagenknecht, Loner, Kazda, Lánský, Rychecký, Odvárko, Michálek

85.Sýkora 60.Odvárko, 65.Berger, 77.Jezbera

Miloš Koblížek, trenér (domácí):
Vstup do střetnutí jsme měli parádní, v 8. minutě jsme po trefách Kloudy vedli 2:0. Hosté hrající na rychlé protiútoky se pomalu osmělovali a vyrovnávali hru. Nedali jsme pojistku na 3:0 a v závěru poločasu bylo sníženo na 1:2. Druhý poločas hosté srovnali skóre a začínalo se odznovu. Myslím, že druhá vstřelená branka soupeře nám pomohla a probudila nás. Od tohoto okamžiku jsme převzali otěže utkání do své režie a vytvořili jsme si několik gólových situací, které jsme tentokrát proměnili. Klouda zkompletoval hatrick a dvě branky přidal Ujec. Hosté snižovali v závěru zápasu. Kluky musím pochválit za morálku v utkání a jsem rád, že jsme protrhli domácí smůlu a zvítězili. Pochvalu zaslouží i naši fandové, kteří nás neúnavně povzbuzovali a při našich střídáních spustili otevřený aplaus. Do rámce utkání zapadla i trojice rozhodčích.

Lukáš Čížek-trenér (hosté):
Stále stejná písnička.Snažíme se hrát fotbal,vypracováváme si šance,i přes velké množství neproměněných šancí branky dáváme,ale naše hra v obranné činnosti je tragická.Vše je jen o přístupu,o hlavách.Jsme nekoncentrovaní,pozdě reagujeme na herní situace,děláme hloupé chyby.Nevím,kolik zápasu chtějí kluci prohrát,než si některé věci uvědomí.Dnešní zápas začneme absolutně nekoncentrovaně a v 7.minutě prohráváme 2:O.Až to nás opět probere a zbytek první půle máme herně navrch.Jenže neproměníme tři jasné gólové šance a až z naší čtvrté šance si domácí dávají vlastní gól.Domácí měli také jednu šanci,z které orazítkovali břevno naší branky.V druhé půli brzy vyrovnáme a pak opět přijde zkrat,kdy absolutně nezvládneme již po několikáte primitivní standartní situaci z půlky hřiště a domácí dávají lehký třetí gól.To je dostalo na koně a poté nám do naší rozhozené obrany vstřelili dvě branky.My již pouze snížili.Domácí vyhráli zaslouženě,dávali branky,my ne.Jsem velmi zklamaný,protože vlastní hloupostí jsme si prohráli další zápas,ve kterém jsme mohli bodovat.