( 2 : 0 )
Mádlo Jaroslav, Srpek Jaroslav, Mrázek Jakub (PK) 65.Říha

Kocián - Srpek Jiří, Bednář, Šolc, Kalenský - Srpek Jaroslav, Feko, Pechar, Trýzna - Mádlo(61. Melichar), Mrázek (81. Adlaf) Ruffer-Rorbach,Panenka/46.Říha/,Havlík/46.Bareš/,Hanel, Schärfer,Vejprava,Král,Štelzig/60.Laurin/ Klečák/56.Červený/,Krombholz/46.Jaroš/

Jiří Pechar, vedoucí: (domácí):
Úvod zápasu začal naším tlakem a dvěma šancemi. Proměnili jsme až tu druhou, kdy po pěkné akci na levé straně Trýzna, Kalenský, Mrázek střílí Mádlo z první z deseti metrů - 1:0. Poté neproměňujeme nájezd dvou hráčů na jednoho obránce, střela Mádla končí v boční síti. Ve 12. jsme již úspěšní, když na dobře kopnutý TK Jirky Srpka reaguje Kalenský a po dvou jeho soubojích střílí Jarda Srpek ze 12 metrů - 2:0. Do poločasu ještě neproměňujeme samostatné nájezdy Mrázka a Trýzny. Od 30. minuty se naše hra zhorší, místo kombinace nakopáváme míče a většinou se bojuje uprostřed hřiště. Druhý poločas opět neproměňujeme dvě vyložené šance a hosté snižují krásným gólem z TK, když tefují v 63. šibenici - 2:1. Po obdrženém gólu se naše hra mírně zlepší a v 73. je ve vápně sražen Melichar a z nařízeného PK zvyšuje na 3:1 Mrázek. Závěr utkání se již dohrává bez vyložených šancí. Zápas končí zaslouženým vítězstvím, i když hosté předvedli také velmi dobrou hru, ale bez vyložených šancí. Chválíme Jiřího Srpka za dobrou obranu, ale zejména za kvalitní zahrávání standartních situací, většinu zápasu odehrála dobře i stoperská dvojice Bednář, Šolc. Zápas jsme zvládli i bez tří zraněných a distancovaných hráčů.