55. Rulc 74. Kubišta 15. Pásler 65. Rychtář

Chrpa - Klečal, Halbych, Baster, Juriga - Kubišta, Škopán, Knobloch, Topič P. (46. Přikryl) - Rulc (85. Kavalír), Pavlíček (67. Men) Šebesta - Vlach, Obal, Kunc, Rychtár (78. Kordač) - Zbořil, Zeman (72. Jankovský), Vlkanova, Majer (89. Heřman) - Pásler (62. Fischer), Krykorka

18. Rulc 31. Chrpa 32. Baster 64. Klečal 89. Přikryl 79. Kordač

L. Štrobl - trenér (domácí):
V prvním poločase byl náš projev zakřiknutý. Hosté šli zaslouženě do vedení. Přesto jsme měli dvě velké šance alespoň na poločasové vyrovnání. V úvodu 2 poločasu jsme byli lepším týmem. Tlačili jsme se do šestnáctky, ale víc než na vyrovnání to nestačilo. Hosté šli opět do vedení po odpískané penaltě, kterou se na druhé straně rozhodčí neodvážil odpískat. Po závaru před brankou hostů se nám podařilo v 74. min vyrovnat a dovést utkání do konečného stavu 2:2. Penaltová loterie vyzněla ve prospěch hostů.Zvykáme si na nerovný metr, kterým rozhodčí posuzují jednotlivé situace. Poměr karet 5:1 je zarážející.