61. Vojnar, 73. Sazima T., 83. Brendl 15. Klicnar (PK), 21. Hutla, 59. Homolka, 72. Ibrmajer

Hlaváč J. - Merkl (61. Voříšek), Moravec, Matějus P., Bílek - Čermák A., Brendl, Kapusta (50. Matějus J.), Uhnavý (63. Sazima R.) - Vojnar Mašek - Horák, Lán, Klicnar (46. Ibrmajer), Šolc - Erber, Veselý, Linhart, Hutla (39. Derner) - Homolka, Hloušek (70. Brázda)

44. Bílek, 78. Čermák

Sazima Radek, trenér (domácí):
V první půli jsme hostům darovali penaltu nesmyslným faulem. Hosté byli celý 1. poločas lepší a fotbalovější. 2. poločas jsme přeskupili naše řady a bylo to znát, výsledek 3:4 hovoří za vše. V poslední minutě ještě odpustil rozhodčí hostům jasnou penaltu. Chválím celý tým za předvedený výkon.

Milan Krempa, ved. mužstva (hosté):
Cíl v podobě postupu do dalšího kola jsme splnili, ale náš výkon na hřišti zůstal za očekáváním.