Richter - Nosek, Leplt, Machačka, Novotný - Nálevka, Krátký (75.Hátle), Němeček, Bartoníček (65.Kněžourek) - Urban (65.Vondrouš), Kulina (80.Lámr) Brožíček - Komárek Lad., Berounský, Dyčenko, Komárek Petr - Hnát (78.Zikmund), Zedek, Černovský - Klaban, Machačný

58.Nosek, 52.Krátký, 72.Kněžourek 40.Komárek Lad., 45.Berounský, 62.Klaban, 68.Dyčenko, 72.Machačný, 85.88.Brožíček
0 88.Brožíček

Kraus asistent trenéra (domácí):
Po dvou porážkách na soupeřově hřišti jsme měli velikou chuť na domácí půdě bodovat. Tomu také odpovídal úvod zápasu. Ve 13. minutě jsme vedli 3-0 a zdálo se, že je zaděláno na velký brankový příděl. Přišlo však tradiční polevení, soupeř snížil a hra se vyrovnala. Ve druhé půli jsme měli optickou převahu, ale další branky vstřelili střídající hráči až v samotném závěru. Za dnešní výkon si zaslouží pochvalu všichni hráči.