Vlček - Šnábl , Kadavý , Kollert , Hauschke(54.Čermák) - Pokorný(46.Klapkovský) , Kubeček , Jandík , Werner(80.Hejnyš) , Hečko(63.Hauk) - Pataki Nyklíček - Stelzig , Ansorge , Franců , Zíta(68.Jandáček) - Marx(57.Neuschl) , Schreiber , Klabník(83. Novák) , Pek , Kuru - Danihel(87.Samko)

38. Šnábl , 79. Kollert , 87. Pataki 22. Marx , 84. Danihel , 75. Neuschl , 27.,76. Ansorge
76. Ansorge

Ticháček Jan - vedoucí mužstva (domácí):
V dohrávaném derby začali lépe hosté a mohli o osudu utkání rozhodnout již v prvním poločasu.Nestalo se a zlepšenou hrou ve druhém poločasu se nám podařilo zápas otočit.V zápase plném brankových příležitostí na obou stranách zvítězil štastnější.

Zdeněk Samko, trenér (hosté):
S komentářem domácích se naprosto ztotožňuji, jelikož opravdu nevyhrál lepší, ale produktivnější tým. Za stavu 1:0 můžeme soupeře dorazit 2 tutovkami, ale místo toho stačí soupeři dvakrát míč nakopnout za naši obranu a o výsledku je rázem bohužel rozhodnuto.