47., 73., 81. Klaban 87. Kotlář 88. Zedek 26.Krátký, 30.Vondrouš, 67.Němeček, 68.Bartoníček, 90.Urban

Brodský - Komárek L., Berounský P (76. Berounský D.)., Dyčenko (62. Kotlář), Zedek - Komárek P. (62. Dřímal T.), Hnát, Klaban, Černovský - Machačný, Brett (79. Kateřiňák) Richter - Nosek, Machačka, Brentner (45. Lámr), Kněžourek - Bartoníček, Němeček, Krátký (78. Hátle), Kulina - Vondrouš, Urban

88. Zedek 41. Nosek 80. Urban

Komentář (domácí):
Po prohraném poločase jsme se nadechli k náporu do doby, nežli hlavní rozhodčí hrubým způsobem ovlivnila vývoj utkání. Naštěstí naši hráči našli v sobě dostatek sil a zápas dotáhli do remízového stavu. Deset branek se divákům líbilo, ale rozhodování rozhodčích nikoli.

Kraus asistent trenéra (hosté):
Kdo neviděl neuvěří. Po první půli jsme vedli 2-0 a hru v pohodě kontrolovali. Druhá půle byla sice atraktivní pro diváky, ale horší pro trenéry a jejich nervovou soustavu. Nejdříve domácí snížili na 2-1. Na to jsme odpověděli dvěma brankami a zdálo se být rozhodnuto. Domácí však skóre otočili a v 89.minutě vedli 5-4. V 90. minutě však Urban vyrovnal a o dělbě bodů musely rozhodnout penalty.