Vyberte soutěž
Nadační fond
Doporučujeme
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Mladší žáci - nadstavba

Kolo: 1
23.08.2014
09:00 SK Jičín I - FKM Javorka : detail #
09:00 SK Jičín I - Třebechovice : detail #
09:00 SK Jičín I - MFK Nové Město n. M. : detail #
09:00 FKM Javorka - Třebechovice : detail #
09:00 FKM Javorka - MFK Nové Město n. M. : detail #
09:00 Třebechovice - MFK Nové Město n. M. : detail #
09:00 MFK Trutnov - Vrchlabí : detail #
09:00 MFK Trutnov - Č. Kostelec : detail #
09:00 MFK Trutnov - Hořice/Dohalice : detail #
09:00 Vrchlabí - Č. Kostelec : detail #
09:00 Vrchlabí - Hořice/Dohalice : detail #
09:00 Č. Kostelec - Hořice/Dohalice : detail #
09:00 Nový Hradec Králové - FK Černilov : detail #
09:00 Nový Hradec Králové - Vamberk : detail #
09:00 FK Černilov - Vamberk : detail #
09:00 Slovan Broumov - FK Jaroměř : detail #
09:00 Slovan Broumov - TJ Velké Pořičí : detail #
09:00 FK Jaroměř - TJ Velké Pořičí : detail #
24.08.2014
09:00 FC Olympia - Dvůr Králové : detail #
09:00 FC Olympia - Týniště : detail #
09:00 Dvůr Králové - Týniště : detail #
09:00 FC Spartak Rychnov - Chlumec/RMSK : detail #
09:00 FC Spartak Rychnov - Třebeš : detail #
09:00 Chlumec/RMSK - Třebeš : detail #
09:00 SK Solnice - Roudnice : detail #
09:00 SK Solnice - Náchod : detail #
09:00 SK Solnice - Tatran Hostinné : detail #
09:00 Roudnice - Náchod : detail #
09:00 Roudnice - Tatran Hostinné : detail #
09:00 Náchod - Tatran Hostinné : detail #
09:00 Kostelec/Častolovice - Nová Paka/Stará Paka : detail #
09:00 Kostelec/Častolovice - SK Rozkoš : detail #
09:00 Nová Paka/Stará Paka - SK Rozkoš : detail #

další kola: předchozí další
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Pořadí Tým Zápasy V P VP PP Skóre Body
1 SK Jičín I 0 0 0 0 0 0:0 0
2 FKM Javorka 0 0 0 0 0 0:0 0
3 Třebechovice 0 0 0 0 0 0:0 0
4 MFK Nové Město n. M. 0 0 0 0 0 0:0 0
5 FC Olympia 0 0 0 0 0 0:0 0
6 Dvůr Králové 0 0 0 0 0 0:0 0
7 Týniště 0 0 0 0 0 0:0 0
8 MFK Trutnov 0 0 0 0 0 0:0 0
9 Vrchlabí 0 0 0 0 0 0:0 0
10 Č. Kostelec 0 0 0 0 0 0:0 0
11 Hořice/Dohalice 0 0 0 0 0 0:0 0
12 FC Spartak Rychnov 0 0 0 0 0 0:0 0
13 Chlumec/RMSK 0 0 0 0 0 0:0 0
14 Třebeš 0 0 0 0 0 0:0 0
15 SK Solnice 0 0 0 0 0 0:0 0
16 Roudnice 0 0 0 0 0 0:0 0
17 Náchod 0 0 0 0 0 0:0 0
18 Tatran Hostinné 0 0 0 0 0 0:0 0
19 Nový Hradec Králové 0 0 0 0 0 0:0 0
20 FK Černilov 0 0 0 0 0 0:0 0
21 Vamberk 0 0 0 0 0 0:0 0
22 Kostelec/Častolovice 0 0 0 0 0 0:0 0
23 Nová Paka/Stará Paka 0 0 0 0 0 0:0 0
24 SK Rozkoš 0 0 0 0 0 0:0 0
25 Slovan Broumov 0 0 0 0 0 0:0 0
26 FK Jaroměř 0 0 0 0 0 0:0 0
27 TJ Velké Pořičí 0 0 0 0 0 0:0 0
28 Jičíněves 0 0 0 0 0 0:0 0
29 Nový Hradec 0 0 0 0 0 0:0 0

AKTUALITY

Ke stažení

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00


Informace