Sestřih nejzajímavějších situací z 22. a 23. kola VOTROK krajského přeboru dospělých

Na sestřih 22. kola se můžete podívat zde.

Na sestřih 23. kola se můžete podívat zde.

etiketa piva Votrok             Hradecký votrok
22. kolo

V sobotu dopoledne začalo jarní 22. kolo zápasem na hradecké Slávii, ta hostila Nový Bydžov. Utkání skončilo smírně 1:1. Bydžovský Masák musel po 32 minutách předčasně opustit hřiště, důležitý gól ve druhém poločase vstřelil Langr.

Kratonohy chtěly na domácím hřišti porazit druhý nejlepší tým krajského přeboru. Jičín šel do poločasové přestávky s náskokem dvou gólů. Domácím stačily čtyři minuty na srovnání, ale v 78. minutě zajistil výhru hostujícímu týmu Gaubman..

Vedoucí Týniště nad Orlicí zavítalo do Jaroměře. Do poločasové přestávky dokázalo vstřelit dva góly, v 64. minutě zvýšil náskok hostujícího týmu Stejskal. Ve druhém poločase snížili vedoucí góly Exnar a Kořínek. I přes vyloučení Odehnala nedokázala Jaroměř vstřelit vyrovnávající gól a prohrála 2:3.

V Chlumci nad Cidlinou se střetly týmy ze spodu tabulky. I přes vedoucí gól Jelínka dokázala Úpice otočit zápas a vyhrála v Chlumci 1:3.

Od hradecké Olympie se očekávalo brzké vedení nad Dobruškou. Ale první gól padl až po 65 minutách střelou Chromka,Trnka a Musil poté zvýšili náskok a Olympia vyhrála nad Dobruškou 3:0.

V Hořicích se odehrál zápas o "holé přežití". Domácí se ujali vedení proti Broumovu již v 9. minutě střelou Poura. Po výměně stran hosté otočili výsledek utkání díky Schubertovi a Pannymu. Broumov v Hořicích tedy vyhrál 1:2.

Libčany zavítaly do Lázních Bšlohrad. Už v 8. minutě díky brankám Friedla, Kloudy a Jiříka Libčany vedly 0:3. Klouda dokázal vstřelit ještě další dva góly, a tak si připsal další hattrick. Domácí snížili skóre jen na 2:5 a tak tři body si připisují Libčany.

V Červeném Kostelci k oslavám došlo. Rychnov nad Kněžnou s Kostelcem prohrál 0:1 díky střele Vejmana.

23. kolo

Týniště n. Orl. zaváhalo se Sokolem Kratonohy a pouze remizovalo 1:1.

Jičín hostil Červený Kostelec. Domácí Drusan musel ve 43. minutě předčasně do sprch. Toho využil Kováčik a zajistil vítězný gól.

Lázně Bělohrad zavítaly do Jaroměře. Ta v prvním poločase získala dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase po vyloučení Exnara hosté vyrovnali na konečný stav 2:2.

Úpice po minulé výhře nad Chlumcem chtěla zabodovat i s hradeckou Olympií. To se jí povedlo a remizovala 0:0.

Hořice zavítaly do Dobrušky. Aby se zachránily, musely si připsat tři body. Ale s tím nesouhlasil Hašek, který nádhernou střelou zajistil vedoucí gól. (Domácí video nenahráli.)

Derby Nový Bydžov a Chlumec n. C. skončilo výhrou hostujících 1:2. Chlumec se ujal vedení hned v úvodu utkání, v 75. minutě Karanský pouze snížil na konečných 1:2.Toto derby navštívilo 300 diváků.

Libčany napodobily podobnou výhru jako s Lázněmi Bělohrad i s Broumovem a vyhrály 1:4.

Rychnov n. Kněžnou chtěl pokračovat v domácím prostředí, překážkou byl tentokrát tým z hradecké Slávie. S tím si ale poradil a dokázal vyhrát 2:0.

Vytvořeno: 22.5.2014