Finále DATALIFE Poháru žáků U-15 Rtyně v Podkrkonoší

1. semifinále:

MFK Trutnov/Volanov - TJ Sokol Třebeš                 7 : 1

branky: Kalhous 2x, Macek 2x, Birka 2x /obě z PK/, Petr - Bena

Výsledek vypadá jednoznačně, ale hráči Třebše trutnovské pořádně potrápili. O lepší výsledek je připravilo neproměňování šancí, které si dokázali připravit.

2. semifinále:

FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina - FC Olympia HK    3 : 3 /PK 5 : 4/

branky: Pour, Mahr, Firbacher - Peš, Kabeláč, Javůrek

Toto utkání mělo kvalitnější parametry než předchozí, hráči Olympie vedli 2 : 0, prohrávali 2 : 3, v závěru dokázali vyrovnat na 3 : 3. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hráči Chlumce/RMSK.

utkání o 3. místo:

TJ Sokol Třebeš - FC Olympia HK                          3 : 8

branky: Kuneš, Zaal Luděk, Štěpán - Daněk 2x, Peš 2x, Pohořálek, Javůrek, Kocourek, Kabeláč.

Utkání bylo dlouho vyrovnané, hráči Třebše dokonce vedli v poločase 2 : 1. O vysokém vítězství rozhodla Olympia v závěru druhého poločasu.

finále:

MFK Trutnov/Volanov - FK Chlumec n. C./RMSK     9 : 0

branky: Kalhous 3x, Petr 2x, Štěpánek, Frýba, Birka, Antoš

O vítězi finále nebylo od první minuty pochyb, hráči z Pocidliní nastoupili v pozměněné sestavě a trutnovští toho dokázali v plné míře využít. Třemi góly se blýskl Kalhous.