Sestřih nejzajímavějších situací z 27. a 28. kola VOTROK krajského přeboru dospělých

etiketa piva Votrok             Hradecký votrok

Na sestřih z 27. kola se můžete podívat zde.

Na sestřih z 28. kola se můžete podívat zde.

VOTROK Krajský přebor dospělých - 27. kolo

Jaroměř - Chlumec n. C. 4:1 (1:0)

Jaroměř ukončila dlouhou černou sérii, zvítězila nad Chlumcem. I po předčasném vyloučení Holuba dokázala vyhrát na domácí půdě.

Kratonohy - Slavia HK 1:2 (0:2)

Výhru hostů zajistil Derner, který dvěma góly potvrdil roli kanonýra, i když podle trenéra domácích to bylo utkání dvou rozdílných poločasů.

Týniště n. Orl. - Olympia HK 1:1 (0:1)

Zajímavý zápas se odehrál v Týništi nad Orlicí. Souboji dvou nejlépe hrajících mužstev krajského přeboru přihlíželo sto diváků. V prvním poločase se trefil kuklenský Hůlka. Ve druhé půlce vyrovnal domácí Stejskal a tak se zrodila zřejmě spravedlivá remíza.

Úpice - Dobruška 5:1 (3:0)

Zasloužené vítězství domácích se rodilo již v prvním poločase, kdy stačili vstřelit tři góly. Ve druhém poločase snížil Hašek. Konečný stav zápasu skončil 5:1.

Jičín - Hořice   2:0 (1:0)

Úvodní branku zápasu vstřelil Voldán. Ve druhém poločase po vyloučení brankáře Puše měly Hořice zajímavou standartní situaci, kterou ovšem nevyužili. Voldán přidal druhou vítěznou branku v 78. minutě.

Červený Kostelec - Lázně Bělohrad   3:2 (1:1)

Brzké domácí vedení zajistil ve druhé minutě Havlíček. To se nelíbilo Rycheckému, který dvacet minut před koncem prvního poločasu vyrovnal. Ve druhém poločase stačilo Vítovi 19 minut, aby zajistil domácím výhru a tříbodový zisk.

Nový Bydžov - Broumov   7:0 (3:0)

Jasnou výhru domácích zajistil hatrickem Zich, dále se trefili Tomeš, Lacina a Pospíšil. Podle hostujícího trenéra Vítka jeho mužstvo odehrálo nejhorší zápas v této sezóně. Výsledek hovoří za vše.

Rychnov n. Kněž. - Libčany   0:5 (0:3)

Další vysoká výhra se urodila v Rychnově nad Kněžnou. Tentokrát se radovalo mužstvo hostů.

VOTROK Krajský přebor dospělých - 28. kolo

Slavia HK - Červený Kostelec   0:0 (0:0)

V sobotu ráno na hradecké Slávii se urodila bezbranková remíza. Jelikož  to byl zároveň zápas o pohár KFS, musely se na konci utkání kopat penalty. Šťastnější byli domácí a tak se můžou radovat z postupu do finále.

Chlumec n. C. - Kratonohy   0:1 (0:0)

Po celý zápas vyrovnané utkání. Osm minut před koncem vstřelil jedinou důležitou branku Tomášek a tak si hosté odvážejí tři body.

Libčany - Jičín   3:1 (1:1)

Vedoucí Jičín podcenil dobře hrající Libčany. Friedl a Klouda jim znesnadnili boj o první místo v tabulce krajského přeboru.

Dobruška - Nový Bydžov 2:7 (1:3)

Nový Bydžov zavítal do Dobrušky. Po vysoké výhře doma potvrdil svoji formu.

Lázně Bělohrad - Úpice 1:0 (1:0)

Po minulém zaváhání Bělohrad dokázal zvítězit jedinou brankou Rycheckého.

Broumov - Rychnov n. Kněž. 2:0 (1:0)

Broumov si vystačil s Rychnovem nad Kněžnou. Michálek a Štejnar zajistili domácímu celku důležitou výhru a zisk tří bodů.

Hořice - Týniště n. Orl. 1:5 (0:4)

Výsledek, který asi každý očekával. Po první půli se Týniště dokázalo ujmout vysokého vedení, které poté udrželo.

Olympia HK - Jaroměř 7:0 (4:0)

Góly Nováka, Korby, Trnky, Musila a hattrick Hubičky pomohly k vysokému vítězství nad Jaroměří.

Vytvořeno: 24.6.2014