Sestřih nejzajímavějších situací z 1. kola VOTROK krajského přeboru dospělých

Na sestřih se můžete podívat zde.

etiketa piva Votrok             Hradecký votrok

MFK Nové Město n. M. - TJ Dobruška 3:2 (2:0)
B: Voráček, Srubjan, vlatní - Mikušík, Hašek

Nováček krajského přeboru získal tři body hned v prvním kole. O dobrý začátek utkání se postaral Voráček, který prostřelil Klofandu již ve třetí minutě.

FK Vysoká n. L. - FC Slavia HK 1:0 (1:0)
B: Jelínek

Druhý nováček krajského přeboru také dokázal zvítězit. Jelínek se postaral o vítězný gól a tři body domácímu mužstvu.

FK Chlumec n. C. - RMSK Cidlina 1:1 (0:0), po penaltách 2:4
B: Kraus - Zich

Po přátelském utkání mládeže a starých gard, dominoval oslavám otevření nové tribuny zápas krajského přeboru. O čestný výkop se postarali starostové obou měst, Ing. Miroslav Uchytil a Ing. Pavel Louda. Zápasu přihlíželo 630 diváků. Do konce hrací doby byl výsledek nerozhodný (1:1), proto následovaly pokutové kopy. U nich byl šťastnější tým z Nového Bydžova.

SK Libčany - Sokol Kratonohy 4:1 (2:0)
B: 2x Klouda, Jiřík, Libřický - vlastní

Čtyři standardní situace - čtyři góly. Domácí mužstvo tedy skórovalo pouze ze standardek. Domácí Sýkora byl vyloučen čtyři minuty před koncem základní hrací doby. Toho ale hosté nevyužili a tak si tři body berou domácí.

Slovan Broumov - SK Jičín 0:0, po penaltách 4:3

I když hosté nastřelili 3x břevno, vítěze utkání musely rozhodnout kopy z pokutové značky. S nimi lépe naložili domácí, kteří jásali nad dvěma body.

FK Jaroměř - SK Sparta Úpice 3:0 (1:0)
B: Čenovský, Škoda, Exnar

Do Jaroměře zavítala Úpice. I přes nervózní začátek utkání bylo v režii domácích, druhá půle už vyzněla jednoznačně.

TJ Červený Kostelec - FC Olympia HK 2:4 (1:2)
B: Hlava D., Martínek - Hofman, Karanský, Hubička, Haupt

Hosté potvrdili postavení vítěze Superpoháru, když dokázali zvítězit na půdě Červeného Kostelce. Domácí družstvo inkasovalo již ve druhé minutě z kopačky Hofmana.

TJ Lázně Bělohrad - FC Spartak Rychnov 3:2 (0:0)