V Mezikrajské soutěži v kategoriích U-13 a U-14 vyhrály oba výběry Královéhradeckého KFS na Vysočině.

V úterý 7.4.2015 odehrály oba výběry Královéhradeckého KFS v kategoriích U-13 a U-14 své vítězné zapasy 6.kola Mezikrajské soutěže s výběry KFS Vysočina.Na umělé trávě v Havlíčkově Brodě se tradičně nejdříve přdstavily mladší kategorie a oba zápasy na každé polovině hřiště přinesly velice zajímavá klání.Velice mile překvapil tým v modrém,kde se nacházelo sedm hráčů o rok mladších(2003)než jejich soupeři z Vysočiny!Po poločase,který jsme vedli 1:0, vyhráli naši mladíci nakonec  8:2.Oranžový tým hrál celkově vyrovnanější zápas a také nakonec remizoval 4:4.Při součtu těchto zápasů tedy výběr Královéhradeckého KFS U-13 vyhrál 12:6.

KFS Vysočina U13-Královéhradecký KFS U13  6:12 (2:3)

Oranžová sestava:

Ježek,Kos 1,Šípek 1,Slavíček,Řezáč,Laštovic 1,Vik,Prajs,Franc 1,Kalaš,Hořčička

Modrá sestava:

Kuneš,Beneš,Vítek 1,Orendáš,Hruška,Boniš,Spišák 2,Hypšman,Schmoranz 1,Schober 3,Česák 1

V kategorii U-14 se náš výběr po brzké inkasované brance pomaleji rozehrával a do poločasové pauzy šel s těsnou prohrou 2:1,ale ve druhém dějství po velmi dobrém výkonu a velkém tlaku utkání otočil a nakonec zvítězil v poměru 4:2.

KFS Vysočina U14-Královéhradecký KFS U14  2:4 (2:1)