STK schvaluje dohodu:
C2E 0803 Roudnice/Lhota – Myštěves neděle 03.05.2015 začátek 14,30
C2F 0504 České Meziříčí – Předměřice neděle 12.04.2015 začátek 14,00
E2C 0604 Hronov – Týniště neděle 19.04.2015 začátek 10,30
Pohár U 15 Dvůr Králové – Javorka čtvrtek 30.04.2015 začátek 17,00
Pohár U 15 Hořice – Olympia HK úterý 28.04.2015 začátek 17,00
STK schvaluje dohody u odložených utkání z období 1. – 5. dubna 2015
C1A 1603 Česká Třebová – Třebeš středa 15.04.2015 začátek 17,30
C1A 1604 Olympia HK – MFK Trutnov čtvrtek 16.04.2015 začátek 17,00
C1A 1606 Vysoké Mýto – Dvůr Králové středa 15.04.2015 začátek 17,00
C2D 0101 Kosičky – Vamberk/Doudleby pátek 17.04.2015 začátek 17,30
C2D 0103 Stěžery – Skřivany pátek 01.05.2015 začátek 14,30
C2D 0104 Hostinné – Rudník pátek 01.05.2015 začátek 16,00
C2E 0102 Javorka – NoPaka/StPaka pátek 24.04.2015 začátek 17,30
/Lázně Bělohrad/
C2E 0103 Myštěves – Roudnice/Lhota pátek 01.05.2015 začátek 16,00
C2F 0101 Babí – Rasošky-Josefov středa 06.05.2015 začátek 17,00
C2F 0102 Úpice/Rtyně – Předměřice neděle 19.04.2015 začátek 15,00
/Úpice/
C2F 0103 Velké Poříčí – České Meziříčí neděle 26.04.2015 začátek 13,00
E2C 0101 Dvůr Králové – Hořice/Dohalice středa 15.04.2015 začátek 17,00
E2C 0102 Černilov – RSCM Rozkoš středa 22.04.2015 začátek 17,30
E2C 0103 Hronov – Rychnov středa 15.04.2015 začátek 17,30
E2D 0101 Babí – Vamberk/Doudleby středa 13.05.2015 začátek 17,30
E2D 0102 Úpice/Rtyně – Třebechovice čtvrtek 16.04.2015 začátek 17,00
/Úpice/
E2D 0103 NoPaka/StPaka – České Meziříčí středa 15.04.2015 začátek 17,30
A1A 2003 Broumov – Vysoká n/L. středa 15.04.2015 začátek 17,00
A1A 2004 Dobruška – Lázně Bělohrad čtvrtek 07.05.2015 začátek 17,00
A1A 2005 Úpice – Chlumec n. C. středa 29.04.2015 začátek 17,30
A2A 2001 Ohnišov – Třebeš čtvrtek 30.04.2015 začátek 17,00
A2A 2003 Vrchlabí – Třebechovice pátek 01.05.2015 začátek 14,00
A2A 2004 Hořice – Kostelec nad Orlicí středa 29.04.2015 začátek 17,30
A3E 0401 Žacléř – Dolní Kalná čtvrtek 07.05.2015 začátek 18,00
A3E 0402 Miletín – Kopidlno středa 29.04.2015 začátek 17,30
A3E 0403 Police n. M. – Hronov čtvrtek 30.04.2015 začátek 17,00
A3F 0401 Lokomotiva HK – Malšovice středa 29.04.2015 začátek 17,30
A3F 0402 Doudleby – Černíkovice pátek 08.05.2015 začátek 17,00
A3F 0404 České Meziříčí – Albrechtice n. O. čtvrtek 07.05.2015 začátek 17,30
A3H 0402 Jaroměř B – Vamberk středa 22.04.2015 začátek 18,00
A3H 0403 Zdelov – Lípa n. O. středa 13.05.2015 začátek 17,30
A3H 0404 Deštné – Předměřice čtvrtek 07.05.2015 začátek 17,30
C1A 2008 Vysoké Mýto – RMSK čtvrtek 07.05.2015 začátek 17,00
C1B 1201 Žacléř – Vrchlabí čtvrtek 07.05.2015 začátek 16,15
C1B 1202 Solnice – Smiřice/Jaroměř pátek 08.05.2015 začátek 11,00
C1B 1206 Třebechovice – Červený Kostelec středa 22.04.2015 začátek 17,00
C2D 0401 Vamberk/Doudleby – Skřivany pátek 15.05.2015 začátek 17,00
/Vamberk/
C2D 0402 Česká Skalice – Rudník pátek 08.05.2015 začátek 16,00
C2D 0403 Kosičky – Hostinné pátek 08.05.2015 začátek 17,00
C2F 0403 Babí – Meziměstí/Teplice pátek 01.05.2015 začátek 17,00
C2F 0404 Úpice/Rtyně – Velké Poříčí čtvrtek 23.04.2015 začátek 17,00
/Úpice/
D1B 1407 Vrchlabí – Broumov středa 22.04.2015 začátek 15,30
/Podhůří/
E1A 1407 Vrchlabí – Broumov středa 22.04.2015 začátek 17,30
/Podhůří/
D1B 1601 Dobruška/Opočno – Nové Město n středa 15.04.2015 začátek 16,30
D1B 1603 Kostelec/Častolovice – MFK Trutnov středa 29.04.2015 začátek 17,00
D1B 1605 Třebeš – Jaroměř/Smiřice čtvrtek 16.04.2015 začátek 17,30
E1A 1603 Kostelec/Častolovice – Javorka středa 15.04.2015 začátek 17,00
E1A 1605 Třebeš – Jaroměř čtvrtek 23.04.2015 začátek 17,30
E2C 0401 Hořice/Dohalice – Rychnov n. Kn. středa 22.04.2015 začátek 17,30
/Hořice č. 2/
E2C 0402 RSCM Rozkoš – Olympia HK středa 13.05.2015 začátek 16,00
E2C 0403 Dvůr Králové – Týniště úterý 21.04.2015 začátek 17,30
E2C 0404 Černilov – Hronov pátek 10.04.2015 začátek 17,30
E2D 0401 Vamberk/Doudleby – České Meziříčí úterý 21.04.2015 začátek 17,30
/Vamberk/
E2D 0403 Babí – Hostinné středa 29.04.2015 začátek 17,00
E2D 0404 Úpice/Rtyně – NoPaka/StPaka středa 22.04.2015 začátek 17,30
/Rtyně/
STK schvaluje změnu pořadatelství:
A3E 0503 Žacléř – Nepolisy sobota 11.04.2015 začátek 15,00
/Nepolisy/
A3E 1203 Nepolisy – Žacléř sobota 30.05.2015 začátek 17,00
/Žacléř/
A3G 0504 Mladé Buky – Libáň neděle 12.04.2015 začátek 15,00
/Libáň/
A3G 1204 Libáň – Mladé Buky sobota 30.05.2015 začátek 17,00
/Mladé Buky/
Chybějící dohody:
A3G 0402 Mladé Buky – Rudník
C1A 2005 Česká Třebová – Hořice
C2E 0404 Javorka – Myštěves
Utkání C1A 2004 FK Letohrad – Dvůr Králové n. L.:
C1A 2004 = 3 : 0 kontumačně dle SŘ čl. 58, odst. 3, hosté se k utkání nedostavili.
Dle RS 2014/2015, hlava 4, čl 1, odstavec a), uhradí klub Dvůr Králové klubu FK Letohrad 6.000,-- Kč a Královéhradeckému KFS uhradí klub Dvůr Králové 2.000,-- Kč.
Splatnost dle faktury KFS.
Klub FK Letohrad vystaví klubu Dvůr Králové fakturu. Doklad o úhradě klubu FK Letohrad předloží klub Dvůr králové STK do 23.04.2015.
STK uděluje pokutu 200,-- Kč /bude odečtena z vkladu do soutěží/ za porušení RS 2014/2015 Hlava XXI, Hlášení výsledků a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.
A2A 2008 Bílá Třemešná – chybí hodnocení
A3G 0401 Milíčeves – chybí počet diváků
STK vyhlašuje:
STK vyhlašuje výběrové řízení na pořádání finálového utkání Poháru hejtmana mužů, které se bude hrát ve středu 10. června 2015, úřední začátek 17,00 hodin. Příspěvek na pořádání finále je stanoven na 10.000,-- Kč /pronájem hrací plochy, kabin a sociálního zařízení, vyplacení náhrad rozhodčím, pitný režim pro zúčastněná mužstva a rozhodčí, občerstvení pro hosty tohoto finále/. STK požaduje: kvalitní hrací plochu, kabiny a sociální zařízení, místnost pro občerstvení hostů finále /“VIPku“/. Zájemci o pořádání finále Poháru zašlou přihlášku do 15. 5. 2015, na mailovou adresu KFS kralovehradeckykfs@khfotbal.cz . Prozatímní žadatelé: Sportovní klub Miletín
MFK Trutnov
STK dále vyhlašuje:
STK vyhlašuje výběrové řízení na pořádání finálových turnajů /účast 4 týmů, sehrání 4 utkání = 2 x semifinále, o 3. místo, finále/ Pohárů JUTAGRASS U 19, Poháru MD U 17 a DATALIFE U 15, které se budou konat v sobotu 20. června 2015. Příspěvek na pořádání finále je stanoven na 10.000,-- Kč /pronájem hrací plochy, kabin a sociálního zařízení, vyplacení náhrad rozhodčím, pitný režim pro zúčastněná mužstva a rozhodčí/. STK požaduje: kvalitní hrací plochu, kabiny a sociální zařízení. Zájemci o pořádání těchto finálových turnajů zašlou přihlášku do 15. 5. 2015, na mailovou adresu KFS kralovehradeckykfs@khfotbal.cz.
Žadatel:
TJ Baník Vamberk – U 19, U 15