Finále Poháru hejtmana Královéhradeckého kraje pro TJ Sokol Kratonohy

střelci: Kořínek 3 x, Jošt - Vít Martin 2 x

sestava Kratonoh:

Vaníček - Bořke /87. Štěpánek/, Hrůša, Král, Vyleťal /51. Fidra/ - Hamák, Franc, Semelka, Mládek - Kořínek /82. Nun/, Jošt /90. Josef/

sestava Červeného Kostelce:

Balcar - Bárta, Škoda, Havlíček, Gross - Petrů, Kováčik /82. Vejman/, Hypius /46. Hála/, Hlava - Martínek /82. Koval/, Vít Martin

Na vzorně připravené hrací ploše stadionu v Miletíně začali lépe hráči Červeného Kostelce, kteří měli první šanci, kterou však neproměnili. V 10. minutě se však poprvé prosadil kanonýr Kořínek, který poslal domácí do vedení. Hosté odpověděli šancí ve 14. minutě, z prázdné branky však dostal míč bránící Bořke. V 18. minutě vyrovnal z pokutového kopu Martin Vít. Ve 24. minutě střílel Jošt, brankař Balcar byl připraven. Ve 27. a ve 29. minutě poslal Kořínek domácí do dvoubrankového vedení, červenokostelečtí dokázali hned ve 30. minutě snížit na 3:2, opět skóroval Martin Vít. Ve 32. a 40. minutě střílel ještě 2 x Kořínek, skóre se však nezměnilo.

Do druhého poločasu vstoupili hráči Červeného Kostelce se snahou o vyrovnání, do šance se dostali až v 65. minutě, Petrů však střílel vedle. V 70. minutě střílel Martínek, míč se odrazil od břevna dolů, skóre se neměnilo. V 79. minutě stanovil konečnou podobu výsledku, z nevinně vyhlížející standardní situace, dobře hrající Jošt. V nervozním závěru se skóre již nezměnilo, takže se závěrečným hvizdem mohla naplno vypuknout radost SRŠŇŮ z Kratonoh.

Vytvořeno: 10.6.2015