Ve druhém kole Mezikrajské soutěže hráčů kat.U13 a U14 oba výběry Královéhradeckého KFS bodovaly na olomoucké půdě.

Druhé kolo Mezikrajské soutěže r.2015/16 v kategoriích U-13 a U-14 se odehrálo 6.10.2015 s výběry Olomouckého  KFS v útulném areálu fotbalového oddílu Slatinic u Olomouce.Oba výběry Královéhradeckého KFS bodovaly.

Nejdříve proti sobě nastoupily výběry kategorie U-13 na dvě poloviny hřiště v rozestavení 7+1 a v součtu obou zápasů vyšla z utkání remíza.Dva odlišné poločasy rozhodl posledních  pět vteřin,kdy domácí vyrovnali na konečných 11:11!

Po odehrání utkání mladší kategorie proti sobě nastoupily výběry obou krajů v kategorii U-14.Po prohraném  prvním  poločase naši borci ovládli druhou polovinu zápasu a  vyhráli i druhé venkovní utkání ,tentokrát 4:2!

Třetí kolo sehrají naše výběry v úterý 13.10.2015 v areálu Slávie Hradec Králové a soupeřem jim bude silný výběr Moravskoslezského KFS.Začátky utkání jsou od 11h(U13) a ve 12:30h(U14).

M.Rahimič,T.Navrátil.M.Frýda,J.Novotný-trenéři:

V prvním poločase se hrál na obou hřištích vyrovnaný fotbal. Mužstvo "A" narazilo na silnější sedmičku domácího výběru, proti které hráčům chyběl pohyb bez míče a po zisku míče poté fotbalová kvalita. Výraznou oporou byl brankář Tadeáš Hampl. Mužstvo "B" bylo v prvním poločase vysoce efektivní, podařilo se mu po rychlých brejcích vstřelit osm nádherných branek, zatímco v defenzivní činnosti mělo několikrát štěstí  nebo ho skvělými zákroky podržel gólman Jiří Strnad.
Druhý poločas se výrazně více vydařil domácímu výběru, který se o poločasové přestávce protočil. Mužstvo "A" bylo téměř po celý poločas pod tlakem a jen stěží odolávalo útočným akcím domácího výběru, opět se vyznamenal gólman Hampl. Našim hráčům chyběl pohyb, důraz a kvalita v souboji 1:1, stále více se projevoval výkonnostní rozdíl mezi našimi hráči. Soupeř nám dal šest branek a ještě řadu šancí neproměnil, vyrovnávací gól na 11:11 jsme však obdrželi pět sekund před koncem utkání. Mužstvu "B" již se ve druhé, rovněž vyrovnané, půli tolik nedařilo a odešlo poraženo 1:0. Nutno ovšem podotknout, že domácí borci hráli velmi dobře a měli ve svém středu několik rozdílových individualit.

Olomoucký KFS U14-Královéhradecký KFS U14         2:4 (1:0)

Zajíček 2,Kadrmas,Šípek

Sestava: Král - Novák,Němeček, Dostál, Kadrmas- Horčička,Hruška,Hájek, Slavíček - Laštovic,Nosek
střídali:Kopřiva,Šípek,Vik,Vítek,ZajíčekFormánek

Martin Novotný a Marek Kulič-trenéři:
Po prohraném a neurovnaném prvním poločase,kde jsme zbytečně přicházeli o míč v nepřesné kombinaci, jsme do druhého dějství vlétli jako uragán a hned v prvních minutách jsme si vytvořili dvě obrovské šance,které jsme sice neproměnili,ale změnily ráz utkání.Nakonec se nám podařil stejný "kousek"jako v 1.kole v Pardubicích a po zlepšeném výkonu ve druhém poločase jsme zaslouženě zvítězili.

Vytvořeno: 6.10.2015