V Mezikrajské soutěži s Pardubickým KFS zvítězily oba naše výběry

V posledním kole MKS byly naším soupeřem v pěkném areálu ve Vrchlabí výběry sousedního Pardubického KFS. V obou zápasech jsme byli lepším týmem a zaslouženě získali po třech bodech. V letošním ročníku jsme plný počet bodů z obou utkání získali vůbec poprvé. Všem hráčům a realizačním týmům patří poděkování nejen za vystoupení v tomto dvojutkání, ale i za celou sezónu.

U13:
Královéhradecký KFS   -  Pardubický  KFS    10:3 (2:3)
B:  Konečný 4, Pospíšil 2, Jurčenko, Kruliš, Fuxa T., Šichan – Brychnáč 2,
Straka

Sestava Královéhradeckého KFS:
Tým A - Vlk - Fuxa J., Telvák, Pospíšil, Brdička, Strasser, Holub, Konečný, Mařík
Tým B - Šimůnek - Kober, Kruliš, Hruška, Fuxa T., Jurčenko, Čančara, Šimon, Cvrček, Šichan
A  -  A       1:3
B  -  B       1:0
A  -  B       5:0
B  -  A       3:0

Naši hráči o svém vítězství v tomto utkání rozhodli ve druhém poločase, kdy už hosté nedokázali udržet tempo hry. Tento výběr nabíral na síle postupně a na jaře získal ze tří zápasů 7 bodů. Věřme, že nám kluci budou podobným způsobem dělat radost i v příštím ročníku Mezikrajské soutěže.

U14
Královéhradecký KFS - Pardubický KFS     3  :  2  ( 2 : 0 )
B: 4. Bednář, 5. Boniš, 37. Čechovič

Sestava: Hampl (36. Šoufek)-Borovski (25. Horkel), Slivka, Semerák, Světlík (25. Šalda)-Čechovič (57. Schmoranz), Gunár, Hypšman (57. Světlík), Boniš-Bednář, Schmoranz (36. Borovski)

"V závěrečném utkání MKS jsme v krásném areálu ve Vrchlabí přivítali sousední Pardubický kraj. Nemohli jsme si přát lepší vstup do utkání, již ve 4. minutě vysunul Gunár přesnou přihrávkou Boniše, ten odcentroval a Bednářovi stačilo jen nastavit placírku - 1:0. O minutu později se situace téměř opakovala, opět Gunár poslal pěknou uličkou do samostatného úniku Boniše a ten střelou podél golmana nezaváhal - 2:0. Poté jsme však vyklidili střed pole a soupeř měl navrch, ale střelecky se neprosadil. My jsme trefili v poslední minutě prvního poločasu ještě Bednářem tyč. Skvěle nám vyšel i vsup do druhého poločasu, Hypšman poslal do vápna trestn ý kop, Čechovič si naběhl mezi stopery a přesným volejem k tyči nás poslal do tříbrankového vedení. To jsme mohli v průběhu druhé půle ještě navýšit, ale několik velmi nadějných příležitostí jsme nevyužili. Naše obrana pracovala spolehlivě a soupeře do zakončení téměř nepustila. Vše jsme si ale pokazili v závěru utkání, v 66. minutě jinak výtečný Semerák namazal na střed hřiště hostujícím útočníkovi, který krásnou střelou snížil na 3:1, a v 69. minutě, kdy jsme při riskantním zakládání útoku ztratili míč a pardubičtí střelou z úhlu opět trestali - 3:2.
Klukům děkujeme, nejen za dnešní zápas, ale za celou MKS, a do jejich další kariéry jim přejeme hodně štěstí a úspěchů."