Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Losovací čísla


LOSOVACÍ ČÍSLA PRO SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2017/2018


 
A1A Krajský přebor mužů

1 SK Libčany                                                                                                                        
2 Sportovní klub Jičín z.s.                                                                                                     
3 TJ Jiskra Hořice, z.s.                                                                                                           
4 FK Náchod s.r.o. A                                                                                                            
5 RMSK Cidlina Nový Bydžov, z.s.                                                                                          
6 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.                                                                                              
7 FK Vysoká n/L.                                                                                                                  
8 TJ Červený Kostelec, z.s.                                                                                                     
9 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.                                                                               
10 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.                                                                           
11 TJ Lázně Bělohrad, z.s.                                                                                                   

12 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s.                                                                          
13 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z.s.                                                                              

14 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s.                                                                          
15 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.                                                            
16 FC Vrchlabí z.s.

 

 A2A 1.A třída mužů

1 Sportovní klub Sobotka, z.s.                                                                                                          
2 FK Kratonohy z.s. B                                                                                                         

3 TJ Tatran Hostinné spolek                                                                                                 

4 FK Náchod s.r.o.  B                                                                                                           
5 SK Sparta Úpice, z.s.                                                                                                        
6 Spartak Police nad Metují, z.s.                                                                                           
7 SK Roudnice, z.s.                                                                                                                   
8 FC Spartak Kobylice z.s.

9 TJ Slovan Broumov, z.s.

10 SK Bystřian Kunčice z.s.

11 SK Dobruška z.s.

12 FK Černilov

13 FC Nový Hradec Králové

14 MFK Trutnov, z.s. B

15 TJ SOKOL Bílá Třemešná, z.s.

16 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.

 

 
A3A 1.B třída mužů – skupina A

1 1. Fotbalový klub Nová Paka

2 TJ Slavoj Skřivany, z.s.

3 TJ Rudník, z.s.

4 TJ Sokol Železnice, z.s.

5 TJ Sokol Nemyčeves, z.s.

6 Tělovýchovná jednota Staré Buky, z.s.

7 Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře, z.s.

8 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s. B

9 Sportovní klub Miletín, z.s.

10 FK Dolní Kalná, z.s.

11 TJ Sokol Nepolisy, z.s.

12 SK Smiřice z.s.

13 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové

14 Fotbal Club Mladé Buky z.s.



A3B 1.B třída mužů – skupina B


1 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

2 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

3 Sportovní klub Solnice, z.s.

4 SK Albrechtice nad Orlicí z.s.

5 AFK Častolovice, z.s.

6 SK Česká Skalice, z.s.

7 TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

8 TJ Velké Poříčí, z.s.

9 FC České Meziříčí, z.s.

10 TJ Sokol Malšovice, z.s.

11 TJ Baník Vamberk, z.s.

12 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.

13 Sokol Provodov, z.s.

14 Tělovýchovná jednota Spartak Opočno



C1A Krajský přebor dorostu U 19


1 1.FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka

2 TJ Slavoj Skřivany, z.s.

3 Sportovní klub Solnice, z.s.

4 SK Pardubičky, z.s.

5 AFK Hronov/TJ Sokol Stárkov

6 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

7 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.

8 TJ Červený Kostelec/SK Česká Skalice

9 TJ Slovan Broumov, z.s.

10 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.

11 TJ Jiskra Hořice/TJ Lázně Bělohrad

12 FK Chlumec nad Cidlinou/Sokol Lovčice

13 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice

14 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s.

15 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.

16 FC Vrchlabí z.s.


C2A Krajská soutěž dorostu U 19

1 TJ Rudník, z.s.

2 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

3 TJ Tatran Hostinné spolek

4 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

5 TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v Orlických horách

6 SK Babí/TJ Velké Poříčí

7 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.

8 TJ Dvůr Králové nad Labem/TJ Sokol Bílá Třemešná

9 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

10 TJ Sokol Stěžery

11 TJ Sokol Libáň/FK Kopidlno

12 TJ Rasošky/SK Smiřice


D1A Krajský přebor mladšího dorostu U 17

1 TJ Červený Kostelec, z.s.

2 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

3 TJ Lázně Bělohrad/TJ Jiskra Hořice

4 FC Nový Hradec Králové

5 FC Vrchlabí, z.s.

6 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.

7 Městský fotbalový klub Chrudim, z.s.

8 Sportovní klub Jičín, z.s.

9 TJ Sokol Hořiněves/TJ Sokol Dohalice

10 SK Pardubičky, z.s.

11 SK Vysoké Mýto z.s.

12 VOLNÝ LOS

 

E1A Krajský přebor starších žáků U 15

1 TJ Červený Kostelec, z.s.

2 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.

3 TJ Jiskra Hořice, z.s.

4 FC Nový Hradec Králové

5 FC Vrchlabí, z.s.

6 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.

7 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ

8 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.

9 FK Chlumec nad Cidlinou/ TJ Sokol Nové Město

10 TJ Slovan Broumov, z.s.

11 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.

12 VOLNÝ LOS

 

 E2A Krajská soutěž starších žáků U 15

1 1.FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka

2 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s.

3 TJ Tatran Hostinné spolek

4 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

5 1. FC Rokytnice v O.h./TJ Baník Vamberk

6 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř

7 SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice

8 FC Slavia Hradec Králové/TJ Sokol Malšova Lhota

9 TJ Velké Poříčí, z.s.

10 TJ Sokol Hořiněves, spolek

12 FK Černilov

13 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.

14 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice

15 VOLNÝ LOS

16 Sportovní klub Solnice, z.s.
2017-06-23 15:07:13
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace