Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Předkolo Poháru hejtmana mužů 2017/2018


SK Libčany - volný los
A4A 0101 TJ Slavoj Předměřice n. L. - Sokol Nepolisy, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0102 TJ Sokol Železnice - Jiskra Hořice, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
A4A 0103 TJ Lhota pod Libčany - Bystřian Kunčice, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
FC Slavia Hradec Králové - volný los
A4A 0104 SK Miletín - SK Roudnice, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
FK Chlumec nad Cidlinou - volný los
A4A 0105 FC Spartak Kobylice - FC Nový Hradec Králové, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0106 TJ Slavoj Skřivany - RMSK Cidlina, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0107 TJ Sokol Staré Buky - TJ Tatran Hostinné, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0108 FC Mladé Buky - FC Vrchlabí, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0109 SK Sparta Úpice - TJ Jiskra Kocbeře, sobota 29.07.2017, začátek 16,00
A4A 0110 FK Dolní Kalná - TJ Lázně Bělohrad, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
A4A 0111 1. FK Nová Paka - SK Sobotka, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0112 TJ Sokol Nemyčeves - SK Jičín, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
A4A 0113 TJ Rudník - TJ Sokol Bílá Třemešná, sobota 29.07..2017, začátek 17,30
TJ Červený Kostelec - volný los
A4A 0114 TJ Sokol Malšovice - SK Týniště nad Orlicí, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0115 SK Solnice - MFK Nové Město nad Metují, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
A4A 0116 TJ Velké Poříčí - Sokol Provodov, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
FK Vysoká n/L. - volný los
A4A 0117 FC České Meziříčí - TJ Lokomotiva Hradec Králové, neděle 30.07.2017, začátek 16,00
A4A 0118 SK Smiřice - FK Jaroměř, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0119 TJ Spartak Opočno - Spartak Police nad Metují, sobota 29.07.2017, začátek 18,00
FK Náchod - volný los
A4A 0120 TJ Slovan Broumov - SK Česká Skalice, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
FK Kostelec nad Orlicí - volný los
A4A 0121 SK Albrechtice nad Orlicí - SK Třebechovice, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
A4A 0122 TJ Baník Vamberk - TJ Sokol Třebeš, neděle 30.07.2017, začátek 17,30
A4A 0123 Sokol Lípa nad Orlicí - SK Dobruška, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0124 AFK Častolovice - FC Spartak Rychnov n. Kn., sobota 29.07.2017, začátek 17,30
A4A 0125 TJ Velešov Doudleby n. O. - FK Černilov, sobota 29.07.2017, začátek 17,30
2017-07-03 09:07:42
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace