Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva číslo 11 ze zasedání STK KFS ze dne 12. října 2017


Mimořádné opatření STK:

Vzhledem k problémům s náhradními termíny u neodehraných utkání v návaznosti na počasí a brzkou tmu STK povoluje sehrání odložených utkání i v těchto termínech:

25. – 26. 11. 2017:

A1A KP muži

A2A 1. A třída muži

C1B KP staršího dorostu U 19

18. – 19. 11. 2017:

A3A 1. B třída mužů skupina A

A3B 1. B třída mužů skupina B

C2A KS dorostu U 19

D1A KP mladšího dorostu U 17

E1A KP starších žáků U 15

E2A KS starších žáků U 15

11. – 12. 11. 2017:

F1A, F1B, F1C KP mladších žáků U 13, skupina A, B, C

G1A, G1B, G1C, G1D KP starších přípravek U 11, skupina A, B, C, D

04. – 05. 11. 2017:

H1A, H1B KP mladších přípravek U 9, skupina A, B

 

Neodehraná utkání ze dne 07. – 08.10.2017 a jejich náhradní termíny:

A2A 0905 Broumov – Kobylice                               pátek 03.11.2017        začátek 18,00 

(UMT Kobylice)

A2A 0906 Kunčice – Bílá Třemešná                        sobota 25.11.2017      začátek 13,30

A3A 0904 Dvůr Králové B – Skřivany                   

A3B 0904 Velké Poříčí – Předměřice

C1B 0907 Hořice – Slavia HK

C1B 0908 Chlumec – Kostelec/Častolovice             středa 18.10.2017       začátek 16,00

C2A 0904 Dvůr/B. Třemešná – Předměřice             sobota 18.11.2017      začátek 13,45

(UMT Kobylice)

E2A 0902 Žacléř – Borohrádek                              neděle 22.10.2017      začátek 13,30

E2A 0905 Velké Poříčí – NoPaka/StPaka                 sobota 18.11.2017      začátek 11,30

F1B 0305 Chlumec/RMSK – Hořice                        čtvrtek 12.10.2017     začátek 16,30

(UMT Chudonice)

F1B 0607 Hořice – Hořiněves                                 pondělí 16.10.2017    začátek 16,30

(hřiště Hořice)

F1B 0608 Hořice – Javorka/Miletín                          čtvrtek 19.10.2017     začátek 16,30 

(hřiště Hořice)


F1B 0609 Javorka/Miletín – Hořiněves                    pondělí 23.10.2017    začátek 16:30

(hřiště Lázně Bělohrad)

H1A 0305 Chlumec/RMSK – Jičín                           sobota 04.11.2017      začátek 14,40

(hřiště Lázně Bělohrad)

H1A 0504 Trutnov – Jičín                                        sobota 04.11.2017      začátek 13,00

(hřiště Lázně Bělohrad)

H1A 0505 Javorka/Miletín – Chlumec/RMSK          sobota 04.11.2017      začátek 13,40

(hřiště Lázně Bělohrad)

H1A 0506 Jičín – Chlumec/RMSK                          sobota 04.11.2017      začátek 11,30

(hřiště Lázně Bělohrad)

H1A 0507 Javorka/Miletín – Trutnov                       sobota 04.11.2017      začátek 12,10

(hřiště Lázně Bělohrad)

H1A 0508 Javorka/Miletín – Jičín                            sobota 04.11.2017      začátek 10,00

(hřiště Lázně Bělohrad)

H1A 0509 Trutnov – Chlumec/RMSK                     sobota 04.11.2017      začátek 10,40

(hřiště Lázně Bělohrad)

 

Neodehraná utkání ze středy 11.10.2017 a jejich náhradní termíný:

E2A 0701 Borohrádek – Solnice                              středa 18.10.2017       začátek 16,30

F1A 0407 Rozkoš – Broumov                                  neděle 12.11.2017      začátek 11,00

(hřiště Úpice) 

F1A 0408 Úpice/Rtyně – Broumov                          neděle 12.11.2017      začátek 12,00

(hřiště Úpice)

F1A 0409 Úpice/Rtyně – Rozkoš                             neděle 12.11.2017      začátek 10,00

(hřiště Úpice)

 

STK upřesňuje hřiště:

E2A 1207 Rokytnice/Vamberk – Slavia/M. Lhota   sobota 28.10.2017      začátek 12,15

(hřiště Vamberk)

E2A 1406 Rokytnice/Vamberk – Hořiněves            sobota 11.11.2017      začátek 11,45

(hřiště Vamberk)

 

Utkání A2A 0907 SK Dobruška – MFK Trutnov B:

STK bere na vědomí incident popsaný v ZoU, dále bere na vědomí následné vyjádření pořadatelského klubu SK Dobruška. STK případ odkládá, pořadatelský klub SK Dobruška  nepochybil.

 

Turnaj Mezioblastního přeboru mladších žákyň U 13, 2. kolo:

Klub MINERVA FF, ID 10A0301 se na turnaj nedostavil, proto nebyla sehrána utkání N1A 0202 MINERVA FF – Studenec, N1A 0204 TJ Sokol Třebeš – MINERVA FF a N1A 0205 MFK Trutnov – MINERVA FF.                                                            

STK předává klub MINERVA FF k dořešení DK KFS.

 

Utkání A3B 0901 AFK Častolovice – Spartak Opočno:

STK bere na vědomí vyjádření ve Zprávě DFA, STK uděluje pokutu AFK Častolovice ve výši 500,-- Kč za nefunkční rozhlas /porušení RS 2017/2018 Hlava II., článek 6, bod 3, písmeno i), bod 9/.

 

Utkání A3B 0906 TJ Sokol Malšovice – Sokol Provodov:

STK bere na vědomí vyjádření ve Zprávě DFA, STK uděluje pokutu TJ Sokol Malšovice ve výši 500,-- Kč za nefunkční rozhlas /porušení RS 2017/2018 Hlava II., článek 6, bod 3, písmeno i), bod 9/.

 
STK uděluje pokutu 200,-- Kč za porušení RS 2017/2018 Hlava XXI, Hlášení výsledků    a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A1A 0901 RMSK Cidlina – sestava, střelec hostí

A1A 0901 Vrchlabí – komentář

A1A 0907 Lázně Bělohrad – sestavy, počet diváků

A2A 0903 Nový HK – počet diváků

C2A 0903 Třebechovice – střelec hostí

G1A 0601, 0603 FC HK – střelci

G1A 0602, 0603 Jaroměř/Stěžery – střelci

 

Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu FAČR.
2017-10-12 14:36:23
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace