Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Poháry mládeže U19, U17, U15


rozlosování a časový pořad zimní části

Pohár staršího dorostu U19

skupina A - TERMÍN čas A B
UMT Nové Město n. M.  25.2.2018    14.00    Nové Město n. M. - Solnice
UMT Dobruška                 4.3.2018    12.00    Solnice - Dobruška/Opočno
UMT Dobruška               11.3.2018    12.00    Dobruška/Opočno - Nové Město n. M.

skupina B - TERMÍN čas A B
UMT Chudonice              25.2.2018    11.30    Chlumec/Lovčice - Skřivany
UMT Chudonice                4.3.2018    11.30    Skřivany - Libáň/Kopidlno
UMT Chudonice              11.3.2018    11.30    Libáň/Kopidlno - Chlumec/Lovčice

skupina C - TERMÍN čas A B
UMT Vrchlabí                  24.2.2018    10.00    Vrchlabí - Hostinné
UMT Vrchlabí                    3.3.2018    10.00    Rudník - Vrchlabí
UMT Vrchlabí                  10.3.2018    10.00    Hostinné - Rudník

skupina D - TERMÍN čas A B
UMT Slavia HK                24.2.2018    12.00    Jaroměř - Slavia HK
UMT Slavia HK                  3.3.2018    12.00    Předměřice - Jaroměř
UMT Slavia HK                10.3.2018    12.00    Slavia HK - Předměřice

skupina E - TERMÍN čas A B
UMT N.Paka                    24.2.2018    12.00    Hořice/Bělohrad - N.Paka/St.Paka
UMT N.Paka                      3.3.2018    12.00    Dvůr/B.Třemešná - Hořice/Bělohrad
UMT N.Paka                    10.3.2018    12.00    N.Paka/St.Paka - Dvůr/B.Třemešná

skupina F - TERMÍN čas A B
UMT Rychnov n. K.          24.2.2018    14.00    Kostelec/ Častolovice - Rychnov n. K.
UMT Rychnov n. K.            4.3.2018    13.00    Vamberk/Rokyt. - Kostelec/Častol.
UMT Rychnov n. K.          11.3.2018    10.00    Rychnov n. K. - Vamberk/ Rokyt.

skupina G - TERMÍN čas A B
UMT Náchod                    25.2.2018    14.00    Hronov/ Stárkov - Č.Kostelec
UMT Náchod                      4.3.2018    14.00    Broumov - Hronov/ Stárkov
UMT Náchod                      10.3.208    14.00    Č.Kostelec - Broumov

skupina H - TERMÍN čas A B
UMT Černíkovice              24.2.2018    9.00    Týniště - Borohrádek
UMT Černíkovice                3.3.2018    9.00    Borohrádek - Třebechovice
UMT Černíkovice              10.3.2018    9.00    Třebechovice - Týniště


Pohár mladšího dorostu U17

skupina A - TERMÍN čas A B
UMT Náchod                    10.2.2018    16.00    Náchod U15 - Jaroměř
UMT Rychnov n. K.           25.2.2018    12.00    Jaroměř-  Rychnov n. K.
UMT Rychnov n. K.           10.3.2018    10.00    Rychnov n. K. - Náchod U15

skupina B - TERMÍN čas A B
UMT Jičín                         24.2.2018    10.00    Jičín - Bělohrad/Hořice
UMT Jičín                         17.2.2018    10.00    RMSK U15 - Jičín
UMT Chudonice               11.3.2018    13.30   Bělohrad/Hořice - RMSK U15

skupina C - TERMÍN čas A B
UMT Trutnov                     11.2.2018    13.00    Č.Kostelec - Trutnov U15
UMT Vrchlabí                     24.2.2018    16.00    Vrchlabí - Č. Kostelec
UMTVrchlabí                        3.3.2018    12.00    Trutnov - U15 Vrchlabí

skupina D - TERMÍN čas A B
UMT Slavia HK                   24.2.2018    18.00    Hořiněves/Dohal. - Nový HK
UMT Slavia HK                     3.3.2018    18.00    Třebeš U15 - Hořiněves/Dohal.
UMT Slavia HK                   10.3.2018    18.00    Nový HK - Třebeš U15


Pohár starších žáků U15

skupina A - TERMÍN čas A B
UMT Slávia HK                   25.2.2018    16.00    Černilov - Nový HK
UMT Dobruška                     4.3.2018    10.00    Nový HK - Dobruška/Opočno
UMT Dobruška                   11.3.2018    10.00    Dobruška/Opočno - Černilov

skupina B - TERMÍN čas A B
UMT Slavia HK                    25.2.2018    18.00    Olympia HK - Hořiněves
UMT Slavia HK                      4.3.2018    10.00    Slav. HK/Malš.L. - Olympia HK
UMT Slavia HK                    11.3.2018    10.00    Hořiněves - Slav. HK/Malš.L.

skupina C - TERMÍN čas A B
UMT Trutnov                       24.2.2018    10.00    Č.Kostelec - Žacléř
UMT Trutnov                         4.3.2018    11.00    Žacléř - Broumov
UMT Náchod                       11.3.2018    14.00    Broumov - Č.Kostelec

skupina D - TERMÍN čas A B
UMT Vrchlabí                       25.2.2018    12.00    Vrchlabí - Dvůr Králové
UMT Vrchlabí                         4.3.2018    12.00    Vrchlabí - N.Paka/St.Paka
UMT N.Paka                         10.3.2018    10.00    N.Paka/St.Paka - Dvůr Králové

skupina E - TERMÍN čas A B
UMT Rychnov n. K.               25.2.2018    10.00    Rychnov n. K. - Rokytnice/Vamb.
UMT Rychnov n. K.                 4.3.2018    10.00    Solnice - Rychnov n. K.
UMT Rychnov n. K.                10.3.2018    13.00    Rokytnice/Vamb. - Solnice

skupina F - TERMÍN čas A B
UMT Nové Město                   25.2.2018    12.00    Nové Město n. M. - Jaroměř
UMT Náchod                            4.3.2018    16.00    Jaroměř - Velké Poříčí
UMT Nové Město                    11.3.2018    10.00    Velké Poříčí - Nové Město n. M.

skupina G - TERMÍN čas A B
UMT Chudonice                     25.2.2018    10.00    Chlum./NM u HK - Hořice
UMT Chudonice                       4.3.2018    10.00    Roudnice/Kunčice - Chlum./NM u HK
UMT Chudonice                      11.3.2018    10.00    Hořice - Roudnice/Kunčice

skupina H - TERMÍN čas A B
UMT Černíkovice                    24.2.2018    11.00    Týniště - Borohrádek
UMT Černíkovice.                     3.3.2018    11.00    Borohrádek - Třebechovice
UMT Černíkovice                     10.3.2018    11.00    Třebechovice - Týniště
2018-01-03 08:07:47
Tomáš Navrátil

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace