Mezikrajská soutěž výběrů U13 a U14
Datum akce: 30.11.-0001
V úterý 24.4.2018 pokračuje dalším kolem Mezikrajská soutěž krajských výběrů v kategoriích U13 a U14. Výběry Královéhradeckého KFS zajíždí v dalším kole do Olšan u Prostějova, kde se střetnou s výběry Olomouckého KFS. Utkání U13 začíná v 11.00h a utkání U14 ve 12.30h.
Nominace výběrů Královéhradeckého KFS
U13
Podhajský Tomáš – RMSK Cidlina
Smadiš Matěj – RMSK Cidlina
Malina Martin – RMSK Cidlina
Chudý Petr – FC Hradec Králové
Benedikt Matouš – FC Hradec Králové
Fejgl Tomáš – FC Hradec Králové
Hampl Matěj – FC Hradec Králové
Blažek Vojtěch – FC Hradec Králové
Borůvka Dominik - FK Náchod
Matyska Štěpán - FK Náchod
Matějíček Jakub - FK Náchod
Lukášek Jakub - FK Náchod
Svatoš Jakub – FK Náchod
Ryšavý Filip - MFK Trutnov
Vošanovič Kevin - MFK Trutnov
Kuja Michal - MFK Trutnov
Fišerová Tereza - MFK Trutnov
Kněžourek Jan - MFK Trutnov
Jasanský Adam – TJ Červený Kostelec
Rezek Jiří - FK Jaroměř
Náhradníci:
Miňovský Filip – FC Hradec Králové
Formánek Tomáš - TJ Dvůr Králové nad Labem
Formánek Lukáš – TJ Dvůr Králové nad Labem
Mader Martin – MFK Trutnov
Kuneš Jan – FK Náchod
Trenéři: Mirza Rahimič, Ondřej Nejman, Daniel Franc, Otakar Rejfek
Vedoucí mužstva: Roman Prokopec
U14
Vlk Pavel – FC Hradec Králové
Samek Daniel – FC Hradec Králové
Kutík Daniel – FC Hradec Králové
Konečný Jakub - FC Hradec Králové
Holub Denis - FC Hradec Králové
Pospíšil David – FC Hradec Králové
Tomek Adrian – FC Hradec Králové
Khol Antonín - MFK Trutnov
Hanzlíček Josef – MFK Trutnov
Burgert David – RMSK Cidlina
Malý Matěj - RMSK Cidlina
Filip Nicolas – RMSK Cidlina
Bernard Jan – RMSK Cidlina
Pospíšil Matyáš - RMSK Cidlina
HronovskýLukáš - RMSK Cidlina
Čančara Matyáš – FK Náchod
Náhradníci:
Šichan Petr – FC Hradec Králové
Brdička Filip – FC Hradec Králové
Telvák Jan – RMSK Cidlina
Fuxa Tomáš – RMSK Cidlina
Kruliš Matyáš – MFK Trutnov
Trenéři: Martin Štěpán, Martin Novotný, Jan Míl
Vedoucí mužstva: Roman Prokopec
Vytvořeno: 23.4.2018
Mgr. Jan Míl