Výsledky 6. kola Mezikrajské soutěže v Olšanech u Prostějova

V úterý 24.4.2018 se výběry Královéhradeckého KFS U13 a U14 utkaly s výběry Olomouckého KFS v Olšanech u Prostějova. Výsledkově úspěšní byl pouze výběr v kategorii U14. K poslednímu utkání letošního ročníku Mezikrajské soutěže zajíždíme dne 9.5.2018 do Lázní Bohdaneč, kde se střetneme s výběry Pardubického KFS.

Kategorie U-13

Olomoucký KFS - Královéhradecký KFS 10:6 (7:3)

Sestava:

Tým A: Ryšavý - Fejgl, Matějíček, Vošanovič, Smadiš, Kněžourek, Lukášek, Borůvka, Benedikt, Rezek
Tým B: Matyska - Fišerová, Blažek, Kuja, Svatoš, Chudý, Jasanský, Podhajský, Hampl, Malina

Branky: Malina, Smadiš, Fejgl, Podhajský, Hampl, Lukášek

Ondřej Nejman, trenér: Začátek zápasu byl z naší strany aktivní a po pěkné individuální akci Smadiše jsme se ujali vedení. Vyrovnaná hra skončila v momentě, kdy jsme přestali soupeře dostupovat a slevili z aktivity v nabídce, kombinaci a hře 1:1. Soupeř přidal na obrátkách a začal nás přehrávat. Může nás mrzet, že jsme, i přes větší kvalitu soupeře s míčem, obdrželi branky po našich chybkách v defenzívě, pramenících z malého důrazu.
Ve druhém poločase se hrál rychlý, vyrovnaný fotbal. Dotáhnout náskok soupeře z první půle už se nám však již nepodařilo.

Kategorie U-14

Olomoucký KFS - Královéhradecký KFS 1:5 (1:4)

Sestava: Burgert - Holub, Samek, Khol, Kutík - Malý, Bernard, Pospíšil, Hronovský - Konečný, Hanzlíček

střídali: Vlk, Filip, Tomek, Vaníček, Čančara

Branky: Pospíšil 2x, Kutík, Hanzlíček, Konečný

Ohlasy trenérů: Do utkání jsme vstoupili výborně a hned v 1. minutě jsme se radovali z vedoucí branky, když se po hezké kombinaci na levé straně dostal do zakončení Kutík a s přehledem svoji šanci proměnil. I v dalším průběhu jsme byli nebezpeční a dobrým pohybem nutili soupeře k chybám, které jsme trestali brankami. Hráče chválíme za nasazení a produktivitu.

Vytvořeno: 25.4.2018