PŘEHLED OSMIFINALISTŮ JUTA GRASS POHÁRU U-19 ((termín osmifinále stanoví STK KFS vzhledem k přeložení prvních jarních kol na 8. května 2013)
Účastníci Východočeského oblastního přeboru
FK Náchod A, MFK Nové Město .M., Olympia Hradec Králové B (1995 a mladší), RMSK Cidlina B (1995 a mladší), Spartak Rychnov n.K., TJ Dvůr Králové, Slavia Hradec Králové/Nový Hradec
Postupující ze zimní části - - obdrží dresy od společnosti ALEA
FK Náchod B (1995 a mladší), FC Vrchlabí, Sokol Dohalice, Jiskra Jaroměř, Sokol Červeněves, Sokol Voděrady, Bystřian Kunčice, MFK Trutnov B (1995 a mladší),TJ Č.Kostelec
2.týmy ze skupin (nepostupují) - obdrží dresy od společnosti ALEA
Nová Paka/Stará Paka, AFK Probluz, FK Chlumec n.C., SK Třebechovice p.O., Baník Žacléř, SK Solnice, Sokol Stěžery, Jiskra Česká Skalice,Sokol Bílá Třemešná
VÝSLEDKY A ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN ZIMNÍ ČÁSTI JUTA GRASS POHÁRU U-19
SKUPINA A
Účastníci: Vrchlabí, Nová Paka/Stará Paka, FKM Javorka
Pořadatel 1.FK Nová Paka (hřiště UMT Nová Paka)
SO 2.3.13 14,00 Vrchlabí - FKM Javorka 7:0 (4:0), rozhodčí Erlebach
Branky: Žďárský 3, Kroczek, Renner, Tauchman, Jech
SO 9.3.13 10,00 Vrchlabí - Nová Paka/Stará Paka 11:1 (3:1), rozhodčí OFS JC
Branky: Bartoš 3, M.Hanuš 2, Klampfl, J.Hanuš, Renner, Matěják, Navrátil, Fajfer - Rosputniak
SO 16.3.13 10,00 FKM Javorka - Nová Paka/Stará Paka 3:7 (0:3), rozhodčí Erlebach
Branky: Šorm, Rolf, Novák - Vavrinec 3, Riedel, Machát, Havlín, Hák
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. FC Vrchlabí A |
2 |
2 |
0 |
0 |
18:01 |
06 |
2. Nová Paka/Stará Paka |
2 |
1 |
0 |
1 |
08:14 |
03 |
3. FKM Javorka |
2 |
0 |
0 |
2 |
03:14 |
00 |
SKUPINA B
Účastníci: Kunčice, Probluz, Lovčice
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)
NE 24.2.13 11,45 Probluz-Lovčice 4:2 (1:2), rozhodčí Seidl
Branky: Peca 2, Bakeš PK, Čapek - Škop, Suchochleb
NE 03.3.13 12,30 Kunčice-Lovčice 3:1 (2:0), rozhodčí Jiříček
Branky: Mádlo, Melichar, Kalenský - Pavliš
NE 10.3.13 12,30 Kunčice-Probluz 2:1 (1:1), rozhodčí Kánská
Branky: Melichar, Pechar - Pečenka
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Bystřian Kunčice |
2 |
2 |
0 |
0 |
05:02 |
06 |
2. AFK Probluz |
2 |
1 |
0 |
1 |
05:04 |
03 |
3. Sokol Lovčice |
2 |
0 |
0 |
2 |
03:07 |
00 |
SKUPINA C
Účastníci: Červený Kostelec, Volanov, Bílá Třemešná
Pořadatel MFK Trutnov (hřiště UMT Trutnov)
SO 23.2.13 10,00 Bílá Třemešná-Červený Kostelec 0:3 (Havlík)
kontumace
NE 03.3.13 17,00 Volanov-Bílá Třemešná 1:6 (0:3), rozhodčí Beránek
Branky: Jeřábek - M.Jákl 2, Wagengnecht 2, Zlámal, Teuber
NE 17.3.13 10,30 Volanov-Červený Kostelec 0:8 (0:4), rozhodčí Trejbal
Branky: Marek 4, Hofman 2, Pich, Barták
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Červený Kostelec |
2 |
2 |
0 |
0 |
11:00 |
06 |
2. Bílá Třemešná |
2 |
2 |
0 |
0 |
06:04 |
03 |
3. FK Volanov |
2 |
0 |
0 |
2 |
01:14 |
00 |
SKUPINA D
Účastníci: Chlumec n.C., Dohalice, Kopidlno
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)
NE 24.2.13 13,30 Kopidlno-Dohalice 2:2 (0:1), rozhodčí Seidl
Branky: ??? - Miškář, Čapek
NE 03.3.13 14,15 Chlumec-Dohalice 0:1 (0:0), rozhodčí Jiříček
Branky: Zeman
NE 10.3.13 14,15 Chlumec-Kopidlno 6:2 (2:0), rozhodčí Slavíček
Branky: Hartman 4, Kučera, Branský - Černovský, Valnoha
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Sokol Dohalice |
2 |
1 |
1 |
0 |
03:02 |
04 |
2. FK Chlumec n.C. |
2 |
1 |
0 |
1 |
06:03 |
03 |
3. TJ Kopidlno |
2 |
0 |
1 |
1 |
04:08 |
01 |
SKUPINA E
Účastníci: SK Babí, FK Náchod B, Česká Skalice
Pořadatel FK Náchod (hřiště UMT Náchod)
NE 24.2.13 14,00 Náchod B - SK Babí 5:1 (1:0), rozhodčí Vítek Jakub
Branky: Šulitka, Smrček, Ruffer, Král, Štelzig - Roztočil
NE 03.3.13 13,15 Náchod B - Česká Skalice 17:0 (4:0), rozhodčí Nožka
Branky: Panenka 4, Pek 3, Šustek 2, Jaroš 2, Klečák 2, Hanel, Král, Havlík, Říha
NE 03.3.13 13,15 SK Babí - Česká Skalice 0:2 (0:1), rozhodčí Jansa
Branky: Kubánek, Gangur
Tým
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
|
1. FK Náchod B |
2 |
2 |
0 |
0 |
22:01 |
06 |
2. Jiskra Česká Skalice |
2 |
1 |
0 |
1 |
02:07 |
03 |
3. SK Babí - Náchod |
2 |
0 |
0 |
2 |
01:07 |
00 |
SKUPINA F
Účastníci: Stěžery, Hořice, Červeněves
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)
NE 24.2.13 15,15 Stěžery-Červeněves 4:6 (2:4), rozhodčí Kubišta
Branky: Mokrejš, Samšeňák, Bílek, Hantsch PK - Dvořák 2, A.Král, M.Král, Restl, Sedláček
NE 03.3.13 16,00 Hořice-Červeněves 1:2 (0:2), rozhodčí Kubišta
Branky: Kubát - Dvořák, A.Král
NE 10.3.13 16,00 Hořice-Stěžery 0:4 (0:3), rozhodčí Kubišta
Branky: Hantsch 3, Bartoníček
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Sokol Červeněves |
2 |
2 |
0 |
0 |
08:05 |
06 |
2. Sokol Stěžery |
2 |
1 |
0 |
1 |
08:06 |
03 |
3. Jiskra Hořice |
2 |
0 |
0 |
2 |
01:06 |
00 |
SKUPINA G
Účastníci: Dobruška, Solnice, Voděrady
Pořadatel FC Spartak Rychnov n.K. (hřiště UMT Rychnov n.K.)
SO 23.2.13 12,00 Dobruška - Solnice 1:10 (0:7) , rozhodčí Bednář mladší
BRANKY: Přikryl - Cink 3, Hlavsa 2, Vaněk, Kadavý, Nosek, Hovorka, Rýznar
SO 02.3.13 12,00 Voděrady - Solnice 3:1 (2:0) , rozhodčí Stieber
BRANKY: Ma.Brich 2, Plachetka - Drašnar
SO 09.3.13 12,00 Dobruška - Voděrady 1:3 (0:0) , rozhodčí OFS RK
BRANKY: Zelený - Brich 2, Podstavek
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Sokol Voděrady |
2 |
2 |
0 |
0 |
06:02 |
06 |
2. SK Solnice |
2 |
1 |
0 |
1 |
11:04 |
03 |
3. TJ Dobruška |
2 |
0 |
0 |
2 |
02:13 |
00 |
SKUPINA H
Účastníci: Trutnov B, Žacléř, Hostinné
Pořadatel MFK Trutnov (hřiště UMT Trutnov)
NE 10.2.13 13,00 Hostinné-Žacléř 1:3 (0:2), rozhodčí Beránek
BRANKY: Pištora - Brožek 2, Kolář
NE 03.3.13 15,00 Trutnov B-Žacléř 4:0 (2:0), rozhodčí Beránek
BRANKY: Chvalina, Jankovič, Ryšavý, Švorc
NE 17.3.13 17,00 Trutnov B-Hostinné 1:1 (0:0), rozhodčí Nývlt
BRANKY: Bartůněk - Przybyla
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. MFK Trutnov B |
2 |
1 |
1 |
0 |
05:01 |
04 |
2. Baník Žacléř |
2 |
1 |
0 |
1 |
03:05 |
03 |
3. Tatran Hostinné |
2 |
0 |
1 |
1 |
02:04 |
01 |
SKUPINA I
Účastníci: Třebechovice p.O., Jaroměř, Vamberk
Pořadatel Sokol Černíkovice (hřiště UMT Černíkovice)
NE 24.2.13 11,00 Třebechovice - Vamberk 2:1 (1:0)
BRANKY: Morávek, Štorek - Králík
NE 03.3.13 11,00 Vamberk - Jaroměř 4:6 (2:4), rozhodčí Horský
BRANKY: Matoušek 2, Luňáček, Dostál - Seifert 3, Horák, Ulrych, vlastní
NE 10.3.13 11,00 Třebechovice - Jaroměř 1:3 (1:2), rozhodčí Mucha
BRANKY: Štorek - Ulrych 2, Horák
Tým |
Záp |
+ |
0 |
- |
Skóre |
Body |
1. Jiskra Jaroměř |
2 |
2 |
0 |
0 |
09:05 |
06 |
2. SK Třebechovice p.O. |
2 |
1 |
0 |
1 |
03:04 |
03 |
3. Baník Vamberk |
2 |
0 |
0 |
2 |
05:08 |
00 |