Vyberte soutěž
Nadační fond
Doporučujeme
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Nominace týmů U-14 a U-13 na utkání Mezikrajské soutěže s KFS Pardubice 11.9.2012


Nový trenér mládeže Královéhradeckého KFS Karel Havlíček představí v prvních střetnutích Mezikrajské soutěže nejen nové nominace výběrů, ale i nové realizační týmy.

V kategorii U-13 povedou výběry našeho kraje trenéři Jaroslav Panenka, Roman Čáp, Richard Vlášek a Milan Frýda. Paralelně na dvou hřištích se hraje v rozestavení 7+1, celkem se sehrají 4 zápasy.

NOMINACE VÝBĚRU KRÁLOVÉHRADECKÉHO KFS U-13 (ročník narození 2000)

FK NÁCHOD - Petr Hoffman, Jan Čejchan, Ondřej Melichar, Michal Doubrava, Vojtěch Martinec
RMSK CIDLINA - Daniel Finěk, Oliver Žahourek, David Doležal, Adam Macháček
OLYMPIA HK - Patrik Pospíšil, Aleš Rybczuk
FC HRADEC KR. - Marek Rajnoch, Tomáš Sokol, Jan Bartoníček, David Macháček, Filip Havrda
SK JIČÍN - Marek Číha
MFK TRUTNOV - Jakub Brát, Dominik Krátký, Vojtěch Patrák, Václav Dvořák
FK CHLUMEC N.C. - Vojtěch Kycelt, Adam Suchánek

Sraz hráčů je v úterý 11.září v 9,45 na stadionu v Třebechovicích, utkání začínají v 11,00.

Náhradníky jsou (k zápasu se nedostavují, v případě potřeby budou povoláni dodatečně) Jakub Vlček, Jan Melichar (FK Náchod), Vojtěch Doležal (FK Chlumec n.C.) a Petr Loskot a Filip Studýnka (FC Olympia HK).

V kategorii U-14 povedou výběr našeho kraje trenéři Karel Havlíček a Michal Stříž, hraje se již v klasickém fotbalovém počtu jedno utkání.

NOMINACE VÝBĚRU KRÁLOVÉHRADECKÉHO KFS U-14 (ročník narození 1999)

FK NÁCHOD - Štěpán Donát, David Vencl, Vojtěch Joska, Roman Čáp
RMSK CIDLINA - Jan Lehký, Vojtěch Mokošín, Pavel Vysuček
FC HRADEC KR. - David Šedivý, Dominik Koubek, Josef Locker, Jakub Šípek, Josef Nejman
MFK TRUTNOV - Matěj Kalhous, Tomáš Petr
SLOVAN BROUMOV - Milan Nemeš
JISKRA JAROMĚŘ - Tomáš Mertlík

Sraz hráčů je v úterý 11.září v 11,30 na stadionu v Třebechovicích, utkání začíná v 12,45.
Náhradníky jsou (k zápasu se nedostavují, v případě potřeby budou povoláni dodatečně) Jakub Petřík, Dominik Šeba, Dominik Bičiště (FC Hradec Králové), Daniel Holomba (MFK Javorka), Martin Fidranský, Daniel Štěpánek (MFK Trutnov), Aleš Pohořálek (FC Nový Hradec Králové), David Volf (FK Náchod), David Havlíček, Miroslav Peš (Olympia Hradec Králové).

Zpravodajství o Mezikrajské soutěži přinese aktuální číslo (18.září) týdeníku Fotbal v kraji (informace o předplatném zde).

2012-08-31 20:04:04
Vladimír Blažej

AKTUALITY

Ke stažení

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00


Informace