ČFL a divize v našem kraji 8-9. září 2012

Datum akce: 30.11.-0001

Pravidelné zpravodajství o účasti našich týmů v soutěžích KPŘFČ přináší úterní číslo (11.září) týdeníku Fotbal v kraji (informace o předplatném zde).

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA, výsledky minulého kola, tabulka a los dalšího kola ...

SK Převýšov se po první porážce v Karlových Varech 1:2 představil doma opět v neděli v 10,15, v tento tradiční čas nakonec remizoval s Roudnicí n.L. (trenér Pavel Janeček) 2:2. Hosté hráli dvě třetiny zápasu o deseti bez vyloučeného hráče, přesto dokazovali svou vysokou kvalitu i jako farma FK Teplice. Komentář přináší Deník.

DIVIZE, skupina C, výsledky minulého kola, tabulka a los dalšího kola ...

Aktuální výsledky a tabulka soutěže ...

Lhota pod Libčany hrála v sobotu v 17,00 na hřišti Tesla 2 s béčkem FK Pardubice a proti posíleným domácím neměla příliš šancí, hostitelská rezerva vyhrála suverénně 7:0.

V divizi v sobotu FK Náchod hostil suveréna soutěže Viktorii Jirny, utkání se hrálo od 17,00. Domácí podlehli favorizovaným hostům těsně 1:2 (Hubička), gól Hubičky byl první v síti hostů v tomto soutěžním ročníku...