Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Pochyby o pokutě pro Chlumec? Je to osobní útok, říká Andrejs


Pokuta 2 tisíce, kterou dostal klub krajského přeboru Chlumec nad Cidlinou za neúplný záznam ze zápasu (trest po doplnění záznamu STK zrušila), vzbudila vášně. Na webu khfotbal.com vyšel článek, v němž je porovnávána se záznamem utkání Nový Bydžov – Dobruška, kde schází dvacet minut.

Ano, Chlumec dostal pokutu, ale po doplnění chybějící minutáže mu byla zrušena. „Mně se také zdála přísná, ale šlo spíše o to, že Chlumec zapomněl o problému informovat. KFS má povinnost v případě problému vždy společnost TVCOM informovat tak, jak nás smlouva zavazuje. STK mu navíc pokutu odpustila,“ vysvětluje předseda krajského svazu Václav Andrejs.

Situace v Bydžově byla jiná, proto nebyl klub sankcionován. Společnost TVCOM, jež projekt Fotbal Live zajišťuje, vysvětluje: „V posledních dvaceti minutách došlo ke zmrazení signálu. Problém je potřeba zanalyzovat, v zimě přeinstalovat software a ovladače počítačů.“

Ale zpět k článku, v něm je naznačeno, že za neudělením pokuty může vliv Nového Bydžova v krajském svazu. „Článek považuju za cílené poškozování KFS, a především Vládi Blažeje. Autor si stále řeší svoji osobní averzi vůči němu.  Pokud by byl článek objektivní a vyvážený, požádal by nás o vyjádření. Musím připomenout, že pokutu od STK dostaly i Libčany, jejichž předseda Schejbal je šéfem komise,“ říká předseda Andrejs.

„Autor navíc vůbec neřeší zápas Úpice – Bělohrad ve stejném kole, který na Tv.com není vůbec. U Bydžova i Úpice nám firma potvrdila, že problém byl na její straně,“ doplňuje.

2013-11-29 22:46:11

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace