Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace příští týden

Krajská soutěž dorostu U 19

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2A1901 28.04.2019 Vamberk/Rokytnice Milan Nosek
- 16:00 Kunčice/Kobylice
C2A1902 27.04.2019 TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí Radek Kalaš Teplice n. M.
- 13:00 Dobruška/Opočno
C2A1903 27.04.2019 SK Třebechovice Miroslav Jedlinský
- 14:30 FC Vrchlabí B
C2A1904 27.04.2019 SK Babí/Velké Poříčí
- 17:00 VOLNÝ LOS
C2A1905 27.04.2019 TJ Sokol Dohalice
- 14:00 Tatran Hostinné
C2A1906 28.04.2019 Skřivany/Myštěves Petr Průcha
- 10:00 TJ Rudník
C2A1907 27.04.2019 Dvůr/Bílá Třemešná Jakub Matějka
- 10:15 Chlumec/Nové Město

Krajský přebor mladšího dorostu U 17

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
D1A1901 27.04.2019 TJ Červený Kostelec
- 17:00 SK Jičín
D1A1902 27.04.2019 TJ Sokol Hořiněves
- 14:30 TJ Sokol Velká Jesenice
D1A1903 28.04.2019 SK Solnice Miroslav Filip
- 14:30 SK Vysoké Mýto
D1A1904 27.04.2019 VOLNÝ LOS
- 17:00 FC Nový HK
D1A1905 28.04.2019 TJ Jiskra Hořice Dohalice
- 17:00 FC Slavia HK/Malšova Lhota

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E1A1901 28.04.2019 FK Jaroměř/FK Černilov Jakub Franěk
- 12:15 SK Vysoké Mýto
E1A1902 28.04.2019 Kostelec/Častolovice Jaromir Valihora Častolovice
- 10:00 Slovan Broumov
E1A1903 27.04.2019 SK Jičín Martin Vitvar
- 10:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B
E1A1904 27.04.2019 FC Olympia HK - FK Kratonohy
- 15:00 MFK Nové Město n. M.
E1A1905 28.04.2019 FC Nový HK
- 14:00 TJ Červený Kostelec
E1A1906 27.04.2019 TJ Jiskra Hořice Martin Šťastný Miletín
- 15:00 Hořiněves/Předměřice
E1A1907 28.04.2019 FKM Javorka/SK Miletín Martin Šťastný Lázně Bělohrad
- 14:30 FC Spartak Rychnov

AT Consult Krajská soutěž starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E2B0701 28.04.2019 TJ Lokomotiva Borohrádek Tomáš Fuchsa
- 10:00 SK Třebechovice
E2B0702 27.04.2019 Dobruška/Opočno Pavel Matula Opočno
- 14:30 Tatran Hostinné
E2B0703 28.04.2019 TJ Dvůr Králové Jan Lukes
- 09:30 Vamberk/Rokytnice
E2B0704 27.04.2019 VOLNÝ LOS
- 17:00 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK
E2B0705 28.04.2019 No.Paka/St.Paka Pavel Krob Pavel Kriegler Stará Paka
- 14:45 Roudnice/Kunčice
E2B0706 27.04.2019 TJ Velké Poříčí Lukáš Tryzna
- 15:00 SK Týniště n. O.

VOTROK Krajský přebor dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A1A2301 27.04.2019 FK Chlumec n. C. Blažena Kánská Milan Fryš
- 17:00 SK Jičín Matěj Junek
A1A2302 28.04.2019 FK Jaroměř Lubomír Bečvář Otakar Pešava
- 17:00 TJ Jiskra Hořice Jakub Franěk
A1A2303 28.04.2019 FC Spartak Rychnov Adam Trejbal Matěj Junek
- 17:00 TJ Červený Kostelec Michal Kekelák
A1A2304 28.04.2019 TJ Lázně Bělohrad Roman Nývlt David Beránek
- 17:00 SK Dobruška Martin Šťastný
A1A2305 27.04.2019 FC Slavia HK Jaroslav Hnětynka Ondřej Bohatý
- 10:15 TJ Sokol Třebeš Michal Pánek
A1A2306 27.04.2019 SK Libčany David Beránek Roman Nývlt
- 17:00 SK Sobotka
A1A2307 27.04.2019 FK Kostelec n. O. Michal Šedivý Pavel Vítek Kostelec n. O.
- 17:00 FK Vysoká n.L. Martin Škoda
A1A2308 28.04.2019 FC Vrchlabí A Leonard Horský Milan Kudláček
- 17:00 RMSK Cidlina Jakub Matějka

AM Gnol 1.A třída dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A2A2301 28.04.2019 Spartak Police n. M. Miroslav Martínek Martin Hlaváč
- 17:00 FC Olympia HK - FK Kratonohy B Pavel Vítek
A2A2302 28.04.2019 MFK Trutnov B Luboš Stejskal Martin Vitvar Trutnov, tráva
- 17:00 MFK Nové Město n. M. Michal Šnajdr
A2A2303 28.04.2019 SK Česká Skalice Pavel Matula Filip Stieber
- 17:00 SK Bystřian Kunčice František Jehlička
A2A2304 28.04.2019 FK Černilov Karel Šiling David Žerovnický
- 17:00 SK Týniště n.O. Jiří Turek
A2A2305 27.04.2019 FC Nový HK Michal Pánek Ondřej Bohatý
- 17:00 Slovan Broumov Jaroslav Hnětynka
A2A2306 28.04.2019 FK Náchod B Luboš Říha Štěpán Janeček
- 17:00 SK Sparta Úpice Blažena Kánská
A2A2307 27.04.2019 TJ Velké Pořičí David Žerovnický Karel Šiling
- 17:00 FC Spartak Kobylice Lukáš Tryzna
A2A2308 27.04.2019 TJ Lokomotiva HK Radek Kubec Lubomír Bečvář
- 17:00 SK Roudnice

JAKO 1. B třída dospělých - skupina A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3A1901 28.04.2019 FK Dolní Kalná Miloš Hofman Lukáš Tryzna
- 17:00 TJ Sokol B. Třemešná Martin Škoda
A3A1902 27.04.2019 1. FK Nová Paka Jan Lukes Zbyněk Prinz
- 17:00 TJ Sokol Nepolisy Martin Vitvar
A3A1903 27.04.2019 TJ Dvůr Králové B Lukáš Steklík František Jehlička
- 17:00 FC Vrchlabí B Václav Hlavsa
A3A1904 27.04.2019 SK Miletín Milan Kudláček Miroslav Filip
- 17:00 FK Kopidlno Martin Šťastný
A3A1905 27.04.2019 TJ Jiskra Kocbeře Petr Průcha Adam Trejbal
- 14:00 TJ Tatran Hostinné Luboš Říha
A3A1906 27.04.2019 TJ Sokol Staré Buky Lukáš Nožka Štěpán Janeček
- 17:00 TJ Slavoj Skřivany
A3A1907 28.04.2019 TJ Sokol Nemyčeves Václav Hlavsa Lukáš Steklík
- 14:00 TJ Sokol Železnice Jaromir Valihora

JAKO 1. B třída dospělých - skupina B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3B1901 27.04.2019 TJ Velešov Doudleby n. O. Michal Kekelák Michal Koutník
- 17:00 SK Třebechovice Miroslav Martínek
A3B1902 27.04.2019 TJ Lokomotiva Meziměstí Pavel Žák Lukáš Kubálek
- 17:00 FC České Meziříčí Josef Janota
A3B1903 28.04.2019 SK Přepychy Lukáš Kubálek Josef Janota
- 17:00 SK Smiřice Zbyněk Prinz
A3B1904 27.04.2019 TJ Spartak Kosičky Vlastislav Kiezler Lukáš Tůma
- 17:00 SK Albrechtice n. O. Miloš Hofman
A3B1905 27.04.2019 TJ Sokol Lípa n. O. Tomáš Franěk Martin Pálka
- 17:00 TJ Sokol Javornice Tomáš Fuchsa
A3B1906 27.04.2019 TJ Sokol Malšovice Jaromir Valihora Martin Hlaváč
- 17:00 TJ Slavoj Předměřice n. L. Leonard Horský
A3B1907 27.04.2019 TJ Spartak Opočno Marian Otava Luboš Stejskal
- 17:00 SK Solnice Pavel Matula

Premier Steel KP dorostu U 19

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C1A1901 28.04.2019 FK Jaroměř Jakub Franěk
- 14:15 Loko Borohrádek
C1A1902 27.04.2019 No.Paka/St.Paka Martin Vitvar
- 14:30 Sokol Stěžery
C1A1903 27.04.2019 SK Týniště n.O. Luboš Jedlinský
- 14:45 MFK Nové Město n. M.
C1A1904 27.04.2019 FC Slavia HK Ondřej Bohatý Michal Pánek
- 13:00 Č. Kostelec/Hronov Jaroslav Hnětynka
C1A1905 27.04.2019 Kostelec/Častolovice Miroslav Martínek Kostelec n. O.
- 10:30 Slovan Broumov
C1A1906 28.04.2019 FC Vrchlabí A Jakub Matějka
- 14:30 Slavoj Předměřice n. L.
C1A1907 27.04.2019 FC Spartak Rychnov Filip Stieber
- 11:15 FC Nový Hradec Králové

Pohár starších žáků U 15 - osmifinále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E3A0107 24.04.2019 SK Jičín Michal Šnajdr
- 17:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B


Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 04 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace