Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace příští týden

Pohár hejtmana mužů

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A4A0101 28.07.2019 TJ Slavoj Skřivany Martin Šťastný Adam Jiříček
- 17:30 FC Spartak Kobylice Pavel Soukup
A4A0102 28.07.2019 FC České Meziříčí Jakub Nymsa Martin Škoda
- 17:30 FK Černilov Jakub Franěk
A4A0103 27.07.2019 TJ Sokol B. Třemešná Pavel Žák David Žerovnický
- 10:15 FK Jaroměř Roman Nývlt
A4A0104 27.07.2019 TJ Sokol Malšovice Adam Jiříček Otakar Pešava
- 17:30 TJ Sokol Nepolisy Jáchym Tuček
A4A0105 28.07.2019 TJ Sokol Železnice Jan Lukes Luboš Stejskal
- 17:30 SK Sobotka Josef Janota
A4A0106 28.07.2019 SK Bystřian Kunčice Petr Průcha Karel Miškař
- 17:00 TJ Spartak Kosičky Michal Vlachý
A4A0107 28.07.2019 FK Dolní Kalná Martin Pálka Štěpán Janeček
- 17:30 TJ Jiskra Hořice Lukáš Tůma
A4A0108 27.07.2019 TJ Sokol Stěžery Patrik Vích Karel Miškař
- 17:30 FC Nový Hradec Králové Jan Šotek
A4A0109 28.07.2019 FK Kopidlno Michal Šnajdr Marian Otava
- 16:00 SK Roudnice
A4A0110 28.07.2019 TJ Rudník Lukáš Kubálek Roman Nývlt
- 17:30 1. FK Nová Paka
A4A0112 28.07.2019 TJ Baník Žacléř Zbyněk Prinz David Žerovnický
- 17:30 SK Sparta Úpice
A4A0113 27.07.2019 TJ Lokomotiva Meziměstí Tomáš Franěk Jakub Franěk
- 17:30 Spartak Police n. M. Radek Kalaš
A4A0114 28.07.2019 TJ Sokol Staré Buky Jiří Turek Pavel Žák
- 17:00 SK Česká Skalice
A4A0115 28.07.2019 TJ Sokol Lípa n. O. Miroslav Martínek Leonard Horský
- 18:00 SK Týniště n.O.
A4A0116 27.07.2019 TJ Spartak Opočno Jaromir Valihora Pavel Matula
- 17:30 TJ Lokomotiva HK Lukáš Steklík
A4A0117 28.07.2019 TJ Sokol Javornice Václav Hlavsa Lukáš Steklík
- 17:00 MFK Nové Město n. M. Jaroslav Knapek
A4A0118 27.07.2019 SK Přepychy Lukáš Tůma Štěpán Janeček
- 17:00 SK Dobruška Martin Pálka
A4A0119 28.07.2019 TJ Baník Vamberk František Jehlička Jaromir Valihora
- 17:30 SK Solnice Milan Kudláček
A4A0120 28.07.2019 TJ Slavoj Předměřice n. L. Milan Fryš Lubomír Bečvář
- 17:30 SK Třebechovice Michal Kekelák
A4A0121 28.07.2019 T.J. Sokol Hejtmánkovice Lukáš Nožka Pavel Vítek
- 17:00 TJ Velké Pořičí Michal Šedivý
A4A0122 27.07.2019 TJ Slovan Broumov Martin Škoda Pavel Vítek
- 17:30 FK Kratonohy - FC Olympia HK Michal Šedivý


Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 07 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace