Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace příští týden

AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 - skupina o umístění

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
D1D0701 24.04.2021 Sokol Smidary-Červeněves/TJ Slavoj Skřivany
- 17:00 MFK Nové Město n. M.
D1D0702 25.04.2021 FK Jaroměř/TJ Velichovky
- 10:00 TJ Sokol Železnice/TJ Sokol Libuň
D1D0703 24.04.2021 TJ Velké Pořičí
- 14:30 TJ Sokol Chomutice/Sokol Milíčeves
D1D0704 24.04.2021 TJ Červený Kostelec
- 11:15 TJ Lázně Bělohrad/SK Miletín

AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 - skupina finále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
D1C0701 24.04.2021 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK B
- 10:00 FK Kostelec n. O./AFK Častolovice
D1C0702 24.04.2021 FC Spartak Rychnov n. Kn.
- 11:15 FC Nový HK
D1C0703 24.04.2021 MFK Chrudim B
- 17:00 TJ Jiskra Hořice/TJ Sokol Dohalice
D1C0704 24.04.2021 SK Vysoké Mýto
- 14:00 SK Jičín

Genext 2. Krajská liga dorostu U 19 - skupina o umístění

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2D0702 25.04.2021 TJ Baník Vamberk
- 14:00 TJ Sokol Dohalice/TJ Jiskra Hořice
C2D0703 25.04.2021 SK Babí
- 14:30 TJ Tatran Hostinné
C2D0704 25.04.2021 SK Solnice
- 14:00 SK Jilemnice

Genext 2. Krajská liga dorostu U 19 - skupina finále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2C0701 25.04.2021 FK Kopidlno/TJ Sokol Jičíněves
- 14:30 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
C2C0702 25.04.2021 TJ Lokomotiva Borohrádek
- 14:00 TJ Sokol Stěžery
C2C0703 24.04.2021 SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice
- 17:00 FC Vrchlabí B
C2C0704 24.04.2021 FK Černilov
- 17:00 TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná

VOTROK Krajský přebor dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A1A2101 25.04.2021 Spartak Police n. Met.
- 17:00 TJ Sokol Třebeš A
A1A2102 24.04.2021 FK Vysoká n.L.
- 17:00 SK Jičín A
A1A2103 25.04.2021 RMSK Cidlina
- 17:00 FC Spartak Rychnov n. Kn.
A1A2104 25.04.2021 TJ Jiskra Hořice
- 17:00 FK Chlumec n. C. B
A1A2105 24.04.2021 SK Libčany
- 17:00 FK Černilov
A1A2106 24.04.2021 FC Slavia HK A
- 10:15 FC Vrchlabí A
A1A2107 25.04.2021 TJ Červený Kostelec
- 17:00 SK Dobruška
A1A2108 24.04.2021 FC OLYMPIA HK 1901
- 17:00 FK Kostelec n. O.

AM Gnol 1.A třída dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A2A2101 24.04.2021 TJ Sokol Nepolisy
- 17:00 TJ Lokomotiva HK
A2A2102 24.04.2021 SK Bystřian Kunčice
- 17:00 SK Týniště n.O.
A2A2103 24.04.2021 SK Třebechovice
- 17:00 MFK Trutnov B
A2A2104 24.04.2021 MFK Nové Město n. M.
- 17:00 FK Jaroměř
A2A2105 25.04.2021 FK Náchod B
- 17:00 TJ Velké Pořičí
A2A2106 25.04.2021 SK Česká Skalice
- 17:00 SK Roudnice
A2A2107 25.04.2021 TJ Lázně Bělohrad
- 17:00 SK Solnice
A2A2108 24.04.2021 SK Sobotka
- 17:00 TJ Slovan Broumov

JAKO 1. B třída dospělých - skupina A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3A1701 24.04.2021 1. FK Nová Paka
- 17:00 TJ Slavoj Skřivany
A3A1702 25.04.2021 FC Vrchlabí B
- 17:00 FK Kopidlno
A3A1703 24.04.2021 FK Dolní Kalná
- 17:00 SK Jičín B
A3A1704 24.04.2021 SK Sparta Úpice
- 17:00 TJ Dvůr Králové B
A3A1705 24.04.2021 TJ Sokol Staré Buky
- 17:00 SK Miletín
A3A1706 24.04.2021 TJ Jiskra Kocbeře
- 17:00 TJ Sokol Železnice
A3A1707 24.04.2021 TJ Baník Žacléř
- 17:00 FC Spartak Kobylice

JAKO 1. B třída dospělých - skupina B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3B1701 24.04.2021 FC České Meziříčí
- 17:00 TJ Slavoj Předměřice n. L.
A3B1702 24.04.2021 TJ Sokol Javornice
- 17:00 T.J. Sokol Hejtmánkovice
A3B1703 24.04.2021 TJ Sokol Třebeš B
- 17:00 TJ Sokol Lípa n. O.
A3B1704 24.04.2021 TJ Sokol Malšovice
- 17:00 TJ Spartak Kosičky
A3B1705 25.04.2021 SK Přepychy
- 17:00 FC Slavia HK B
A3B1706 24.04.2021 FC Nový HK
- 17:00 TJ Baník Vamberk
A3B1707 24.04.2021 TJ Spartak Opočno
- 17:00 TJ Lokomotiva Meziměstí


Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí
« 04 / 2021 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace