Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace tento týden

Krajská soutěž dorostu U 19

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2A1801 20.04.2019 Kunčice/Kobylice Ondřej Bačo Kobylice
- 14:00 Chlumec/Nové Město
C2A1802 20.04.2019 TJ Rudník Jan Gottwald Pavel Prokop
- 13:45 Dvůr/Bílá Třemešná
C2A1803 20.04.2019 Tatran Hostinné Pavel Žák
- 14:30 Skřivany/Myštěves
C2A1804 20.04.2019 VOLNÝ LOS
- 17:00 TJ Sokol Dohalice
C2A1805 20.04.2019 FC Vrchlabí B Jan Kuric Eliška Seidelová
- 14:30 SK Babí/Velké Poříčí
C2A1806 20.04.2019 Dobruška/Opočno Jakub Franěk
- 14:45 SK Třebechovice
C2A1807 21.04.2019 Vamberk/Rokytnice František Jehlička
- 16:00 TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí

Krajský přebor mladšího dorostu U 17

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
D1A1801 18.04.2019 SK Jičín Marian Otava
- 17:00 TJ Jiskra Hořice
D1A1802 20.04.2019 VOLNÝ LOS
- 17:00 FC Slavia HK/Malšova Lhota
D1A1803 21.04.2019 SK Solnice Lukáš Steklík
- 14:30 FC Nový HK
D1A1804 21.04.2019 TJ Sokol Hořiněves Leonard Horský
- 17:00 SK Vysoké Mýto
D1A1805 20.04.2019 TJ Červený Kostelec Jakub Ježek
- 11:15 TJ Sokol Velká Jesenice

KP starších přípravek - skupina F, jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1F0301 21.04.2019 MFK Trutnov II.
- 17:00 SK Jičín
G1F0302 21.04.2019 MFK Trutnov II.
- 15:00 FC Vrchlabí
G1F0303 21.04.2019 SK Jičín
- 16:00 FC Vrchlabí
G1F0304 20.04.2019 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka
- 11:00 TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky
G1F0305 20.04.2019 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka
- 09:00 TJ Jiskra Hořice
G1F0306 20.04.2019 TJ Baník Žacléř/FC Mladé Buky
- 10:00 TJ Jiskra Hořice

KP starších přípravek - skupina H, jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1H0301 21.04.2019 TJ Rasošky
- 11:00 TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně
G1H0302 21.04.2019 TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně
- 10:00 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
G1H0303 21.04.2019 TJ Rasošky
- 09:00 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
G1H0304 20.04.2019 TJ Slovan Broumov
- 10:00 MFK Nové Město n. M.
G1H0305 20.04.2019 FC Spartak Rychnov n. Kn.
- 09:00 MFK Nové Město n. M.
G1H0306 20.04.2019 FC Spartak Rychnov n. Kn.
- 11:00 TJ Slovan Broumov

KP starších přípravek - skupina finále, jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1E0301 21.04.2019 FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina
- 09:00 FK Náchod
G1E0302 21.04.2019 FK Náchod
- 10:00 SK Solnice
G1E0303 21.04.2019 FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina
- 11:00 SK Solnice
G1E0304 21.04.2019 MFK Trutnov I.
- 14:00 FK Vysoká n.L.
G1E0305 21.04.2019 FK Vysoká n.L.
- 13:00 TJ Sokol Třebeš
G1E0306 21.04.2019 MFK Trutnov I.
- 12:00 TJ Sokol Třebeš

ČPD KP mladších žáků - skupina F, jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
F1F0301 20.04.2019 SK Týniště n. O. Filip Stieber
- 11:00 FC Olympia HK - FK Kratonohy
F1F0302 20.04.2019 SK Týniště n. O. Filip Stieber
- 09:00 MFK Nové Město n. M.
F1F0303 20.04.2019 FC Olympia HK - FK Kratonohy Filip Stieber
- 10:00 MFK Nové Město n. M.
F1F0304 19.04.2019 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK Václav Hlavsa
- 10:00 TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h.
F1F0305 19.04.2019 SK Třebechovice p. O. Václav Hlavsa
- 11:00 TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v O. h.
F1F0306 19.04.2019 SK Třebechovice p. O. Václav Hlavsa
- 09:00 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK
F1F0307 20.04.2019 FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina Martin Stránský
- 12:00 FK Kostelec n. O./AFK Častolovice
F1F0308 20.04.2019 FK Kostelec n. O./AFK Častolovice Martin Stránský
- 11:00 TJ Sokol Třebeš II.
F1F0309 20.04.2019 FK Chlumec n. C./RMSK Cidlina Martin Stránský
- 10:00 TJ Sokol Třebeš II.

ČPD KP mladších žáků - skupina E, jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
F1E0301 20.04.2019 TJ Lánov Patrik Vích
- 10:00 SK Jičín
F1E0302 20.04.2019 FKM Javorka/SK Miletín Patrik Vích
- 09:00 SK Jičín
F1E0303 20.04.2019 FKM Javorka/SK Miletín Patrik Vích
- 11:00 TJ Lánov
F1E0304 21.04.2019 TJ Tatran Hostinné Josef Janota
- 09:00 TJ Dvůr Králové nad Labem
F1E0305 21.04.2019 TJ Dvůr Králové nad Labem Josef Janota
- 10:00 TJ Jiskra Hořice
F1E0306 21.04.2019 TJ Tatran Hostinné Josef Janota
- 11:00 TJ Jiskra Hořice
F1E0307 20.04.2019 TJ Baník Žacléř Zbyněk Prinz
- 11:00 TJ Slovan Broumov
F1E0308 20.04.2019 TJ Baník Žacléř Zbyněk Prinz
- 09:00 TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně
F1E0309 20.04.2019 TJ Slovan Broumov Zbyněk Prinz
- 10:00 TJ Červený Kostelec/TJ Baník Rtyně

KP starších přípravek - skupina G, jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
G1G0301 21.04.2019 FC Slavia HK
- 11:00 SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek
G1G0302 21.04.2019 FC Slavia HK
- 09:00 FC Nový HK/FK Černilov
G1G0303 21.04.2019 SK Týniště n. O./TJ Loko Borohrádek
- 10:00 FC Nový HK/FK Černilov
G1G0304 21.04.2019 FK Jaroměř
- 09:00 FC OLYMPIA HK - FK Kratonohy/Stěžery
G1G0305 21.04.2019 FK Jaroměř
- 10:00 FC OLYMPIA HK - FK Kratonohy/Stěžery

DAHASL Krajský přebor starších žáků U 15

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E1A1801 19.04.2019 SK Vysoké Mýto Radim Doskočil
- 10:00 FC Spartak Rychnov
E1A1802 20.04.2019 Hořiněves/Předměřice Jan Trojan
- 15:00 FKM Javorka/SK Miletín
E1A1803 20.04.2019 TJ Červený Kostelec Jakub Ježek
- 09:30 TJ Jiskra Hořice
E1A1804 20.04.2019 MFK Nové Město n. M. Lukáš Nožka
- 10:00 FC Nový HK
E1A1805 20.04.2019 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B Eliška Seidelová Jan Kuric
- 12:30 FC Olympia HK - FK Kratonohy
E1A1807 21.04.2019 FK Jaroměř/FK Černilov Jan Lukes
- 12:15 Kostelec/Častolovice

ČPD KP mladších žáků - skupina finále, jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
F1D0301 20.04.2019 SK Rozkoš Česká Skalice Martin Pálka
- 10:00 TJ Sokol Třebeš I.
F1D0302 20.04.2019 TJ Sokol Třebeš I. Martin Pálka
- 11:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B
F1D0303 20.04.2019 SK Rozkoš Česká Skalice Martin Pálka
- 12:00 FC Vrchlabí/MFK Trutnov B
F1D0304 20.04.2019 FK Jaroměř Radek Kubec
- 10:00 FC Spartak Rychnov n. Kn.
F1D0305 20.04.2019 FK Černilov Radek Kubec
- 11:00 FC Spartak Rychnov n. Kn.
F1D0306 20.04.2019 FK Černilov Radek Kubec
- 09:00 FK Jaroměř
F1D0307 20.04.2019 FC Nový Hradec Králové Varol Ikizgül
- 09:00 TJ Sokol Hořiněves
F1D0308 20.04.2019 FC Nový Hradec Králové Varol Ikizgül
- 11:00 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
F1D0309 20.04.2019 TJ Sokol Hořiněves Varol Ikizgül
- 10:00 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

AT Consult Krajská soutěž starších žáků U 15 - dohrávka jaro 2019

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
E2B0601 21.04.2019 SK Třebechovice Martin Hlaváč
- 14:00 SK Týniště n. O.
E2B0602 20.04.2019 Roudnice/Kunčice Petr Jánský
- 14:30 TJ Velké Poříčí
E2B0603 20.04.2019 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK Martin Dujsík
- 10:00 No.Paka/St.Paka
E2B0604 20.04.2019 Vamberk/Rokytnice
- 17:00 VOLNÝ LOS
E2B0605 20.04.2019 Tatran Hostinné Pavel Žák
- 12:30 TJ Dvůr Králové
E2B0606 21.04.2019 TJ Lokomotiva Borohrádek Milan Kudláček
- 10:00 Dobruška/Opočno

Mezioblastní přebor mladších žákyň U 13

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
N1A0301 18.04.2019 FK Krásná Studánka Lukáš Firman Krásná Studánka
- 10:00 MFK Trutnov
N1A0302 18.04.2019 MFK Trutnov Lukáš Firman Krásná Studánka
- 11:00 TJ Sokol Třebeš
N1A0303 18.04.2019 FK Krásná Studánka Lukáš Firman Krásná Studánka
- 12:00 TJ Sokol Třebeš

Pohár hejtmana KHK

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A4D0101 17.04.2019 FK Černilov Radek Kubec Lubomír Bečvář
- 17:00 SK Libčany Otakar Pešava
A4D0102 17.04.2019 FC Vrchlabí A Jakub Matějka Karel Šiling
- 17:00 SK Jičín David Žerovnický
A4D0103 17.04.2019 TJ Sokol Javornice Filip Stieber Leonard Horský
- 17:00 Slovan Broumov Miroslav Martínek
A4D0104 17.04.2019 TJ Lokomotiva HK Lukáš Tryzna Pavel Vítek
- 17:00 SK Dobruška Vlastislav Kiezler

VOTROK Krajský přebor dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A1A2201 20.04.2019 SK Jičín Otakar Pešava Lubomír Bečvář
- 17:00 RMSK Cidlina Marian Otava
A1A2202 20.04.2019 FK Vysoká n.L. Martin Hlaváč Leonard Horský
- 17:00 FC Vrchlabí A Václav Ježek
A1A2203 20.04.2019 SK Sobotka Matěj Junek Radek Kubec Jiří Krenčík
- 17:00 FK Kostelec n. O. Vladan Haleš
A1A2204 21.04.2019 TJ Sokol Třebeš Filip Stieber Miroslav Martínek
- 17:00 SK Libčany Milan Kudláček
A1A2205 20.04.2019 SK Dobruška Lukáš Tryzna Martin Škoda Pavel Mareček
- 17:00 FC Slavia HK Jakub Franěk
A1A2206 21.04.2019 TJ Červený Kostelec Ondřej Bačo Adam Trejbal Aleš Havlík
- 17:00 TJ Lázně Bělohrad David Beránek
A1A2207 21.04.2019 TJ Jiskra Hořice Jakub Matějka Karel Šiling Zdeněk Arnošt Probluz
- 17:00 FC Spartak Rychnov David Žerovnický
A1A2208 19.04.2019 FK Chlumec n. C. Blažena Kánská Ondřej Bačo Vilém Novák
- 17:00 FK Jaroměř Varol Ikizgül

AM Gnol 1.A třída dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A2A2201 20.04.2019 FC Olympia HK - FK Kratonohy B Adam Trejbal Lukáš Steklík Kratonohy
- 14:00 SK Roudnice Miroslav Filip
A2A2202 20.04.2019 FC Spartak Kobylice Michal Mlynář Karel Šiling Jaroslav Mudruňka
- 17:00 TJ Lokomotiva HK Ondřej Bačo
A2A2203 20.04.2019 SK Sparta Úpice Michal Koutník Blažena Kánská Miloš Židík
- 17:00 TJ Velké Pořičí Luboš Říha
A2A2204 21.04.2019 Slovan Broumov Martin Škoda Pavel Vítek Antonín Vancl
- 17:00 FK Náchod B Michal Mlynář
A2A2205 21.04.2019 SK Týniště n.O. Martin Vitvar Luboš Stejskal Lukáš Vojtěch
- 17:00 FC Nový HK Pavel Soukup
A2A2206 20.04.2019 SK Bystřian Kunčice Miroslav Filip Lukáš Steklík
- 17:00 FK Černilov Adam Trejbal
A2A2207 20.04.2019 MFK Nové Město n. M. Tomáš Franěk Pavel Vítek
- 17:00 SK Česká Skalice Michal Šedivý
A2A2208 21.04.2019 Spartak Police n. M. Štěpán Janeček Lubomír Bečvář
- 17:00 MFK Trutnov B Blažena Kánská

JAKO 1. B třída dospělých - skupina A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3A1801 20.04.2019 TJ Sokol B. Třemešná František Jehlička Václav Hlavsa
- 17:00 TJ Sokol Železnice Radek Votoček
A3A1802 20.04.2019 TJ Slavoj Skřivany Josef Janota Jan Lukes
- 17:00 TJ Sokol Nemyčeves Ivan Klečka
A3A1803 20.04.2019 TJ Tatran Hostinné Pavel Soukup Luboš Stejskal Vilém Novák
- 17:00 TJ Sokol Staré Buky Pavel Žák
A3A1804 21.04.2019 FK Kopidlno Lukáš Nožka Martin Pálka
- 17:00 TJ Jiskra Kocbeře Lukáš Tůma
A3A1805 21.04.2019 FC Vrchlabí B Varol Ikizgül Matěj Junek Pavel Mareček
- 17:00 SK Miletín Radek Kubec
A3A1806 20.04.2019 TJ Sokol Nepolisy Michal Šnajdr Martin Vitvar
- 17:00 TJ Dvůr Králové B Zbyněk Novotný
A3A1807 20.04.2019 FK Dolní Kalná Miloš Hofman Pavel Fišer
- 17:00 1. FK Nová Paka Josef Petrů

JAKO 1. B třída dospělých - skupina B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3B1801 20.04.2019 SK Třebechovice Milan Fryš Aleš Šob
- 17:00 SK Solnice Lukáš Slavíček
A3B1802 20.04.2019 TJ Slavoj Předměřice n. L. Martin Šťastný Radek Svoboda
- 17:00 TJ Spartak Opočno Patrik Vích
A3B1803 20.04.2019 TJ Sokol Javornice Martin Pálka Štěpán Janeček
- 17:00 TJ Sokol Malšovice Miroslav Moravec
A3B1804 21.04.2019 SK Albrechtice n. O. Vlastislav Kiezler Michal Šedivý Milan Mazura
- 17:00 TJ Sokol Lípa n. O. Miloš Hofman
A3B1805 20.04.2019 SK Smiřice Zbyněk Prinz David Beránek
- 17:00 TJ Spartak Kosičky Roman Nývlt
A3B1806 20.04.2019 FC České Meziříčí Jiří Turek David Žerovnický
- 17:00 SK Přepychy Lukáš Vojtěch
A3B1807 20.04.2019 TJ Velešov Doudleby n. O. Lukáš Tůma Miroslav Martínek Miroslav Přibyl
- 17:00 TJ Lokomotiva Meziměstí Lukáš Hvězda

Premier Steel KP dorostu U 19

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C1A1801 20.04.2019 Loko Borohrádek Petr Reichl
- 14:00 FC Nový Hradec Králové
C1A1802 21.04.2019 Slavoj Předměřice n. L. Václav Hlavsa
- 17:00 FC Spartak Rychnov
C1A1803 21.04.2019 Slovan Broumov Michal Mlynář
- 14:30 FC Vrchlabí A
C1A1804 21.04.2019 Č. Kostelec/Hronov David Beránek Hronov
- 14:30 Kostelec/Častolovice
C1A1805 21.04.2019 MFK Nové Město n. M. Pavel Vítek
- 10:00 FC Slavia HK
C1A1806 21.04.2019 Sokol Stěžery Filip Zámečník
- 14:00 SK Týniště n.O.
C1A1807 21.04.2019 FK Jaroměř Jan Lukes
- 14:15 No.Paka/St.Paka

Pohár staršího dorostu U 19 - osmifinále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C3A0102 19.04.2019 Tatran Hostinné David Beránek
- 15:00 Č. Kostelec/Hronov


Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 04 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace