Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Delegace tento týden

AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 - skupina o umístění

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
D1D1001 15.05.2021 MFK Nové Město n. M.
- 17:00 TJ Sokol Chomutice/Sokol Milíčeves
D1D1002 15.05.2021 TJ Lázně Bělohrad/SK Miletín
- 10:00 TJ Sokol Železnice/TJ Sokol Libuň
D1D1003 15.05.2021 TJ Červený Kostelec
- 11:15 Sokol Smidary-Červeněves/TJ Slavoj Skřivany
D1D1004 15.05.2021 TJ Velké Pořičí
- 14:30 FK Jaroměř/TJ Velichovky

AT Consult 1. Krajská liga dorostu U 17 - skupina finále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
D1C1001 16.05.2021 FK Kostelec n. O./AFK Častolovice Častolovice
- 10:30 TJ Jiskra Hořice/TJ Sokol Dohalice
D1C1002 15.05.2021 SK Jičín
- 14:00 FC Nový HK
D1C1003 15.05.2021 SK Vysoké Mýto
- 14:00 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK B
D1C1004 15.05.2021 MFK Chrudim B
- 17:00 FC Spartak Rychnov n. Kn.

Genext 2. Krajská liga dorostu U 19 - skupina o umístění

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2D1002 15.05.2021 SK Jilemnice
- 14:00 TJ Sokol Dohalice/TJ Jiskra Hořice
C2D1003 16.05.2021 SK Solnice
- 14:00 TJ Spartak Pilníkov
C2D1004 16.05.2021 SK Babí
- 13:30 TJ Baník Vamberk

Genext 2. Krajská liga dorostu U 19 - skupina finále

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
C2C1001 15.05.2021 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno
- 13:30 FC Vrchlabí B
C2C1002 15.05.2021 TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná
- 17:00 TJ Sokol Stěžery
C2C1003 15.05.2021 FK Černilov
- 17:00 FK Kopidlno/TJ Sokol Jičíněves
C2C1004 15.05.2021 SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice
- 17:00 TJ Lokomotiva Borohrádek

VOTROK Krajský přebor dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A1A2401 16.05.2021 TJ Sokol Třebeš A
- 17:00 TJ Červený Kostelec
A1A2402 15.05.2021 FC OLYMPIA HK 1901
- 17:00 FC Slavia HK A
A1A2403 15.05.2021 FK Kostelec n. O.
- 14:00 SK Libčany
A1A2405 16.05.2021 FC Vrchlabí A
- 17:00 RMSK Cidlina
A1A2406 15.05.2021 FK Černilov
- 17:00 FK Vysoká n.L.
A1A2407 15.05.2021 FK Chlumec n. C. B
- 17:00 Spartak Police n. Met.
A1A2408 16.05.2021 FC Spartak Rychnov n. Kn.
- 17:00 SK Jičín A
A1A2404 16.05.2021 TJ Jiskra Hořice
- 17:00 SK Dobruška

AM Gnol 1.A třída dospělých

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A2A2401 15.05.2021 TJ Lokomotiva HK
- 17:00 TJ Lázně Bělohrad
A2A2402 15.05.2021 SK Sobotka
- 17:00 SK Česká Skalice
A2A2403 16.05.2021 TJ Slovan Broumov
- 17:00 FK Náchod B
A2A2404 16.05.2021 SK Solnice
- 17:00 MFK Nové Město n. M.
A2A2405 15.05.2021 SK Roudnice
- 17:00 SK Třebechovice
A2A2406 16.05.2021 TJ Velké Pořičí
- 17:00 SK Bystřian Kunčice
A2A2407 16.05.2021 FK Jaroměř
- 17:00 TJ Sokol Nepolisy
A2A2408 16.05.2021 MFK Trutnov B
- 17:00 SK Týniště n.O.

JAKO 1. B třída dospělých - skupina A

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3A2001 15.05.2021 TJ Slavoj Skřivany
- 17:00 TJ Jiskra Kocbeře
A3A2002 15.05.2021 TJ Baník Žacléř
- 17:00 TJ Sokol Staré Buky
A3A2003 15.05.2021 FC Spartak Kobylice
- 17:00 SK Sparta Úpice
A3A2004 16.05.2021 TJ Sokol Železnice
- 17:00 FK Dolní Kalná
A3A2005 15.05.2021 SK Miletín
- 17:00 FC Vrchlabí B
A3A2006 15.05.2021 TJ Dvůr Králové B
- 17:00 1. FK Nová Paka
A3A2007 15.05.2021 SK Jičín B
- 17:00 FK Kopidlno

JAKO 1. B třída dospělých - skupina B

kod datum Domácí Hlavní r AR1 DS poznámka
den - čas Hosté AR2 Spolujízda
A3B2001 15.05.2021 TJ Slavoj Předměřice n. L.
- 17:00 FC Nový HK
A3B2002 15.05.2021 TJ Spartak Opočno
- 17:00 SK Přepychy
A3B2003 15.05.2021 TJ Lokomotiva Meziměstí
- 17:00 TJ Sokol Malšovice
A3B2004 15.05.2021 TJ Baník Vamberk
- 17:00 TJ Sokol Třebeš B
A3B2005 15.05.2021 FC Slavia HK B
- 10:15 TJ Sokol Javornice
A3B2006 15.05.2021 TJ Spartak Kosičky
- 17:00 FC České Meziříčí
A3B2007 15.05.2021 TJ Sokol Lípa n. O.
- 17:00 T.J. Sokol Hejtmánkovice


Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí
« 05 / 2021 »
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace