16. Blažek Pavel, 37. Tomčík Milan, 80. Tomčík Milan

Hladík - Hanuš, Cink, Nývlt, Tauchman (80. Renner), Blažej, Hradecký, Tomčík, Balog, Hančovský, Blažek (62. Šafář)

55. Tomčík, 57. Cink, 76. Hanuš

Cink, Vedoucí mužstva (domácí):
Po úvodní šanci hostů, když domácí podržel brankář, převzali vrchlabští iniciativu. Stále častěji ohrožovali branku Slávie. Poločasový výsledek 2:0 byl zasloužený. Za FC Vrchlabí se trefili v 16. minutě Blažek a střelou z voleje a 25 metrů Tomčík. Tento hráč stanovil i konečný výsledek, a to 80. minutě. Vrchlabí se podařilo zvítězit po dvou porážkách a vítězství je cennější, že jsme porazili tým z popředí tabulky.

Suchomel Jiří, trenér (hosté):
Zasloužení vítězství domácích, kteří nám dali lekci v důrazu a vůli jít si pro vítězství. Škoda jen chování domácího pořadatele Peška. Urážení realizačního týmu patří k boji. Ale ve chvíli, kdy se zraní náš hráč, je odvezen do nemocnice a tento "pán" to komentuje slovy, že jde jen o slečinku z Hradce, která nic nevydrží... To už bylo moc i na jednoho z domácích fanoušků, který se proti těmto slovům ohradil.