12"Kotyza,29"Brandejs,55"Brandejs 56"Kněžourek PK

Pastva,Ptáček,Hostinský,Hájek, Bechný,Adamec,Drašnar,(70"Halamka),Müller, Brandejs,(70"Bek),Kotyza O.,(81"Vodák),Mikyska,(86"Kotýza J.) Tomášek,Hlaváč,Šubrt,Šafka,(70"Bartoníček),Fátor,Vích P.,Hátle,Kněžourek,Kočí,Šlambera,Filák,(46"Sehnal)

20"Drašnar, 58"Kotyza O., 86"Halamka 15"Kočí, 72"Vích P., 74"Kněžourek

Richter vedoucí (domácí):
Naši borci vlétli do zápasu s nasazením a důrazem a soupeře překvapili rychlou brankou.Do poločasu se nám podařilo zvýšit náskok na 2:0 a to jsme neproměnili ještě několik šancí.V druhé půli se hra o moc nezměnila i když ke konci po snížení soupeře na 3:1z PK Hořice tlačili, ale výsledek jsme s jistotou uhájili.Všem děkujeme za bojovnost a nasazení.

Bareš trenér (hosté):
Zasloužené vítězství domácích, kteří byli rychlejší,důraznější,trefili 2x tyč. My jsme jim navíc našimi chybami výrazně pomohli. Hrála se spíše nakopávaná než fotbal.