Hrdlička Lukáš
Marek Jan

82. Řada Vojtěch

Tomáš Navrátil st. (domácí):
Předvedli jsme ostudný výkon. Hosté se dostali dvěmi šťastnými brankami do vedení a pak již jen utkání v klidu kontrolovali. I když jsme po půlhodině prohrávali 0:3, tak jsme ještě před poločasem snížili a měli šance na vyrovnání, ale nedali je. Ve druhé půli jsme na zvrat již neměli, ani fotbalově, ani nasazením. Hosté byli lepší a vyhráli zcela zaslouženě. K rozhodčím. Pískali výborně, jen by bylo žádoucí, aby si obsazovací úsek zopakoval zěměpis, aby nám příště neposlal rozhodčí z Moravy.

R. Horna, trenér (hosté):
Po většinu zápasu jsme byli o něco lepší. V čem jsme ale dominovali, to byly brankové příležitosti. Z deseti jsme čtyři proměnili, výhra je tedy zasloužená a konečně zase máme tři body.Tým odvedl dobrý a zodpovědný výkon. I zde by se našlo několik výhrad. Přesto kluky chválím. Domácím jejich hrací plochu i zázemí tiše závidím. Zraněnému hráči domácích přejeme brzké uzdravení.