Čopík Roman
Huňák Jan
Hazuka Jan

JENÍK Miroslav, trenér (domácí):
Po 1. poločase měl být výsledek 1:0 vyšší, protože to, co jsme zahodili, bylo alarmující! Zákonitě přišel trest v úvodu 2. poločasu,kdy nám hosté uštědřili lekci z produktivity a otočili stav utkání ve svůj prospěch. Naštěstí naše silná touha po úspěchu všech hráčů a chuť poprat se o výhru, i když prohráváme a moc se nám nedaří, byla rozhodujícím faktorem, čehož si velmi cením. Sladkou odměnou nám bylo hodně důležité vítězství!

M.Killar, trenér Dobrušky (hosté):
Domácí nám v prvním poločase předvedli, jaký je rozdíl v tom, když chce někdo vyhrát nebo když si jde jen zakopat. Jediná obdržená branka je vizitkou výborného výkonu našeho golmana, vše ostatní v obranné i útočné fázi bylo hluboko pod standardem této soutěže. Po přestávce mělo naše odhodlání úplně jiný rozměr a rázem bylo vše jinak. O vítězství jsme se ale nakonec sami připravili taktickými chybami v závěru utkání. Trojice rozhodčích odřídila oboustranně velmi slušně hrané utkání bez problémů.