Ježek David
Tauchman Zdeněk
Strnádek Lukáš

Pavel Korec (domácí):
V utkání s Dolní Kalnou jsme již potřebovali zlomit prokletí z předchozích zápasů,která se nám výsledkově nepovedla.Důležité 3 body,které jsme si více zasloužili,kluci zápas od makaly do poslední minuty.Bohužel jsme opět neproměnili několik šancí,místo gólové pojistky jsme se strachovali ke konci zápasu o výsledek.Výborné zákroky v naší brance předváděl Pelc a nedopustil tak Kalné vstřelit vyrovnávací branku.Poděkování všem hráčům za to jak k utkání přistoupili,odměnou je velmi cenné vítězství.

Tomáš Navrátil, trenér (hosté):
Zápas se nám nepovedl. Nebyli jsme horším týmem, ale domácí byli důraznější a více chtěli, proto vyhráli zaslouženě. Chleba se lámal po naší vyrovnávací brance na 1:1, kdy jsme vzápětí trefili břevno a nedali další tutovku a z protiůtoku dali domácí na 2:1. Ve 2.půli jsme chtěli minimálně vyrovnat, ale srážela nás fotbalová nekvalita a také vynikající výkon brankáře Pelce. Po výkonu v předešlých dvou zápasech velké zklamání, nejen z výsledku, ale hlavně z přístupu. Výborný rozhodčí Petr Průcha !